Coś planujecie na karnawał?

W tym roku sroda popielcowa wypada 17 lutego.
Ale hitem balowym pewnie bedzie “takie tango” z covidem.
W adekwatnej maseczce
image

2 polubienia

Co tu planować? Wszędzie ino te igły wbijane w łapy i obawy co dalej.
Pewnie się napiję.

2 polubienia

Z przyczyn oczywistych nic zupełnie nic. Dotrwać do wiosny może ona przyniesie nową nadzieje? A maska bardzo ładna, choć ja nie lubię i unikam jeśli mogę bo parują okulary i nic nie widzę. Kiedyś w lampę na ulicy wlazłam idąc tak na pamięć. Jak już to polprzylbica.

4 polubienia

No napić zawsze można. Ja też. Choć pewnie inne trunki.

2 polubienia

Myślę że mało jest miłośników maseczek. Jednak wszyscy wiemy że trzeba.
Jednak przyłbice nie zastępują maseczki funkcjonalnie. One nie filtrują powietrza przy oddychaniu, wyłącznie zabezpieczają przed wysyłaniem własnego wydechu prosto w twarz rozmówcy. Nie zatrzymują też nic co jest w otaczającym Cię powietrzu przy wdychaniu.
Przepraszam że to piszę choć jest to tak oczywiste. Jednak ja nie rozumiem osób chodzących w przyłbicach.

4 polubienia

Ma to sens np. u kucharzy, ale mimo wszystko maseczki skuteczniejsze.

2 polubienia

Ma to sens jeśli nie jesteś z nikim gęba w gębę czy w tłumie. Lżej się oddycha i spełnia sztywne wymogi prawne, nic więcej.

3 polubienia

Co tu planować? Miałem o tym rebus niedawno:

2 polubienia

jedyne co planuje,to faworki na tlusty czwartek. :joy: :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

Ja nawet nie wiem czy to planuje?
Choinke rozebrac trzeba bedzie.
Chyba, ze powiesze pare pisanek i zajaczkow i bedzie caloroczna…

4 polubienia

jedyne co zrozumialam z tego rebusa to taki wuj :joy: a i oczywiscie por

1 polubienie

Nie wuj, tylko :Wał. A przed nim jest rodzaj okna w dachu

Rebusik jest nietrudny, a rozwiązanie bardzo aktualne. :grinning:

mialo byc zamiast w h ale wiadomo,ze by nie przeszlo przez cenzure :joy:Nadal nic mi nie swita :thinking:takihujpor :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

2 polubienia

@ona1979 Ta pani na pierwszym obrazku “nie wie”, potem jest to okno: “Lukarna”, następnie ten Kozakiewicza “wał”. “Por” odgadłaś, następnie stolica Austrii w oryginale “Wien” i “as” lotnictwa.
No to teraz chociaż sama złóż rozwiązanie z wyrazów w cudzysłowach :slight_smile:

Chodzisz w półprzylbicy? Zdaje mi się czy pisałaś że miałaś covida?

to ja juz wole sudoku :joy: :joy: :joy: :joy:rebusy to nie moja bajka :thinking:zupelnie jak-co poeta mial na mysli…zinterpretuj wers pierwszy :joy: :joy: :joy:

4 polubienia

to witam w klubie…
ale sudoku tez nie lubie, wole przyzwoita krzyzowke albo jolke.

4 polubienia

mi wyszlo-idiotkalufttakihujmapnazi mowilam,ze nie jestem najlepsza w rebusach :joy: :joy: :joy:.na odpowiedz jest"niewielu karnawal porwie nas" nawet z taka podpowiedzia cos mi tu nie pasuje :thinking: :joy:

A co Ci nie pasuje?