Cośrodowy quiz wiedzowy

Łatwizna dziś - 11/12, źle Liberace.

3 polubienia

11|12 Amaretto pomyliłem.

A Liberace, to przede wszystkim człowiek, postać. I ta rzecz pochodzi od jego nazwiska.
Jego matka pochodziła z Polski.

3 polubienia

Faktycznie latwizna
12/12.

4 polubienia

Za to haggis zgadłem fuksem, czyli powinienem mieć 10.

2 polubienia

To wyjątkowe paskudztwo mogla tylko jedna nacja wymyslic…

2 polubienia

Ja wiedziałęm!

2 polubienia

Kujon! :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ten quiz kujonstwa nie wymagał :imp:

Haggis wymagał. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Haggis to raczej wymaga zoladka wyscielonego papierem ściernym i sokow trawiennych z kawasu fosforowego nie solnego :nauseated_face:
Kiedys tego sprobowalam.

1 polubienie

Komplet, ale Liberace’a strzeliłam!

3 polubienia

Nie trza było do niego strzelać, bo od dawna nie żyje.

3 polubienia

Na wszelki wypadek… :joy:

2 polubienia

11/12…Pomieszalem z planetami…O haggis wiem od kolegi z pracy :upside_down_face:

5 polubień

Wladek…
Pod quizem zaś…Jakiś element napisał,cytuje"tylko po co to pytanie o amerykanskiego głupka,Liberace?"
Jakis komentarz?

3 polubienia

Dam komentarz. Ten kto to napisał, jest głupkiem. Internet roi się od takich głupków.

3 polubienia

To wiadomo.
Są wszedzie.Ale ze znajde taką ekstreme pod quizami to dla mnie szok.Juz nie wspominam o tym ze miarą debilizmu nie jest dla mnie brak wiedzy ale to ze sie taki imbecyl z tym obnosi w sposób calkowicie bezwstydny.

3 polubienia

Dlatego właśnie jest imbecylem…

2 polubienia

Dokładnie, tak. Kiedyś, czytałem na jakimś polskim portalu o Liberace, a tam w komentarzach debile wyzywali go od zboczonych pedałów i amerykańskich przygłupów.
Nie dziwię się, zatem że pisy i dudy minimalnie, ale wygrywają.

3 polubienia

Tak sie zastanawiam…Czy opanowanie internetu przez idiotów,cos im daje?Jakies profity,oprócz wyplywania na powierzchnie niczym goovno w jeziorze?I jak dlugo to jeszcze bedzie dla nich atrakcyjne?

2 polubienia