Cośrodowy quiz wiedzowy

Tak było i przed internetem. Ten wynalazek tylko unaocznia, jak nierówno rozum został rozdzielony.

3 polubienia

10/12
Likier mi stanął na drodze i Liberace (jak strzelałem to jeszcze żył ale chybiłem - pewnie kto inny go póżniej załatwił @birbant image ).

4 polubienia

Ja mam prostą radę @collins02 .
Kolejny raz czytasz te komentarze i kolejny raz się denerwujesz. Więc po co to czytasz? Wciąż się chcesz utwierdzać w przekonaniu że na świecie jest tylu idiotów?

1 polubienie

ja juz dawno tego bledu nie robie. jest szansa, ze zdrowsza umre.

2 polubienia

O ile pamiętam, to Liberace pod koniec lat 80 na AIDS umarł.

3 polubienia

Ja tez zgadlam. Ciekawe co to jest? Okonek twierdzi ze paskudne…

2 polubienia

Tez 11/12 ten sam bład.

2 polubienia

Bo z anyżem.

1 polubienie

Z planetami mon patent to taki wierszyk:
Moją Wolę Znaj Matole Jak Się Uprę Nie Pozwolę _ to jeszcze z czasów gdy pluton byla planetą - stąd Pozwolę ) i nie pomylisz kolejnosci nigdy

2 polubienia

dobrze pamietasz…
talent jakich malo.

1 polubienie

Ja mam wierszyk na “pi”… :joy: i na tęczę :money_mouth_face:

2 polubienia

Dawaj! Przyda się.

1 polubienie

Nie tyle denerwuje co chłone jak gąbka cos czego nie wymyśliłbym w najdzikszych snach.
Odwracanie sie tylem,udawanie ze czegoś nie ma to raczej nie w moim stylu.

1 polubienie

Kuć i orać w dzień zawzięcie bo bez trudu nie ma ziarna złocisty słońca okręcie (dalej nie pamiętam!) :joy: Czemu Patrzysz Żabko Zielona Na Głupiego Faraona! :joy: :joy: :joy:

2 polubienia

Taka nasza bardziej hardkorowa kaszanka. Naprawdę ciężkie tym bardziej że większość to podroby w baraniej kiszce.

2 polubienia

jesli kaszanke robi sie z owsianymi otrebami? i baranim łojem?

1 polubienie

Oj ale ja raczej myślałem pod względem podrobów. Tak jest inne ale tak jest straszne. To podobnie okropna tradycja jak u nas karp na święta.

1 polubienie

karp to nie taki zly, chyba, ze w ogole ryb slodkowodnych nie lubisz.
podroby podrobom nierowne, ale znam jeszcze gorszy “przysmak” z barana, a wlasciwie jagniecia - zarajo (czyt. zarcho) czyli jelito cienkie z jagniecia marynowane i nawiniete pozniej na specjalny stelazyk, usmazone lub upieczone.
czasem potem jeszcze wedzone.

Nie znam. Ale jeśli karp nie jest zły to powiedz dlaczego mimo że tani to się go tylko w święta je?

z owsem. a je nie kon…

1 polubienie