Cukier a rak?

Pogłoski, że ja w ogóle myślę, są mocno przesadzone. :shushing_face:

3 polubienia

A co? Myśli Ci się samo, bez Twojego udziału?:wink:

1 polubienie

A jakoś tak, albo inaczej. :grinning:

1 polubienie

Po przeprowadzonym powyżej teście i Twoich odpowiedziach na moje (testowe) pytania stwierdzam autorytatywnie, że jesteś mężczyzną i to w dodatku bardzo interesującym się historią! :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Prawie w ogóle nie jem cukru. Nie potrzebuję go, chociaż czekoladę od czasu do czasu lubię zjeść.
Fajne pytanie. Można je zapisać rebusem wspakowym: kara, Re i kuc.

2 polubienia

Historią, niby też…, ale, jakby, nie tylko… :yum:

1 polubienie

Niby zycie bez piwa ponoc istnieje,ale naukowcy jeszcze tego nie dowiedli
I co to za zycie))

4 polubienia

Badania są do du.y. z twojej branży podobno nie mycie zębów wpływa na pruchnicę… Mam no bez 2 wszystkie zęby a mój kolega myjący 2x dziennie zębów w wieku 21 lat nie miał

1 polubienie

Badania nie dotyczą pojedyńczych przypadków, a na jakość uzębienia ma wpływ wiele czynników . Oprócz prawidłowej higieny także genetyka, rodzaj diety itp. :wink:.

Czyżbyś tym wpisem chciał dać coś do zrozumienia?:wink: Wierzę, że też myjesz ząbki 2 razy dziennie.:wink:

1 polubienie

Tak, ale w dzisiejszych czasach ludzie jedzą za dużo cukru.

1 polubienie

Ni

Nie chcę Cię straszyć, ale z tego co się orientuję, w dzisiejszych czasach nie sam rak jest problemem, ale zbyt późne wykrywanie.

1 polubienie

Wiem @Daniel86, powiem więcej.
Moja mama 10 lat temu miała usuwany nowotwór złośliwy, była po chemioterapii, potem pod stalą kontrolą lekarzy, w grudniu trafiła do szpitala na specjalistyczne badania - zdrowa…
10 stycznia kolejny pobyt w ( innym) szpitalu, diagnoza - rak z przerzutami, wypisali ją po 5 dniach,żeby odeszła wśród bliskich.
W Dniu Babci umarła.

1 polubienie

Bardziej bym winil za wiele chorob,siedzacy tryb zycia.
Brak aktywnosvi fizycznej i ogolne przejadanie sie.

1 polubienie