Czapka w pomieszczeniach

Czy według Was jedzenie w restauracji bez zdejmowania nakrycia głowy jest dopuszczalne?

2 polubienia

Doopuszczalne :joy_cat::joy_cat::joy_cat:

2 polubienia

Jaka czapka? jest tu jakas czapka?

4 polubienia

I wreszcie porządny, poważny temat. O poszerzonej wentylacji ciała… :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

W wydaniu męskim nazywa sie to “dekolt hydraulika” :slight_smile:

5 polubień

Klepnąłbym
:smiling_imp:

1 polubienie

Kiedyś, jak miałem pauzę na jednym z niemieckich parkingów, niemiecki Turek zmieniał koło i gacie mu spadły do połowy ud. Parę osób zrobiło zdjęcia. A ja podszedłem i mu pomogłem. Nie założyć gacie z powrotem, ale wymienić to koło.
Ale przedtem mu powiedziałem; - Zieh dir diese Unterhose und Hose na der Arsch. No to je podciągnął. :grinning:

3 polubienia

Uważaj lepiej - KLIK!

3 polubienia

Paranoja.

1 polubienie

Rodzice mi opowiadali, że krótko po ich ślubie moja mama szła schodami do góry, a za nią jakiś facet i klepnął ją w pośladek. No to moja przyszła mamusia wypaliła mu z liścia. Okazało się, że miał protezę, i ta proteza wypadła mu z gęby i poleciała między poręczami piętro niżej, a on pobiegł za nią. Podejrzewam, że już więcej nikogo nie klepał…

5 polubień

Mnie tata uczył, ze nie z liścia, a przycelowac w nabial i wiac ile sil w nogach.

2 polubienia

U nas to Homer. Nie ten od Iliady, ale Simpson :joy::joy:

I to jakie okazałe czapki :wink:

Tego po prawej? Tak na tęczowo? Tylko delikatnie, żeby Ci puder z torebki nie wypadł… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Ewidentny i ordynarny brak kultury!
Siadając do stołu czapkę się zdejmuje. Zawsze!

1 polubienie

A jarmułke? :wink:

1 polubienie

Jarmułka jest nakryciem głowy, jednocześnie do czapek się nie zaliczając. :wink:

1 polubienie

No wlasnie, z tymi nakryciami glowy to zasady pokretne.

1 polubienie