Czasem lubię wracać tam, gdzie byłam już 😀

Chciałam się tylko nieśmiało przywitać. Oczywiście nie zapomniałam o Was :grinning: troszkę się przykurzyło tu i tam ale jak weszłam Tutaj, to mnie oświeciło :grinning::grinning::grinning: fajnie, że jesteście, że kultywujecie tradycję. Bardzo mi miło, że są osoby, które mnie pamiętają :smiling_face::smiling_face:

10 polubień

Cześć

3 polubienia

Cześć :grinning:

3 polubienia

@collins02 Cię tu ściągnął po moim pytaniu

Jasne, że pamiętamy i tęsknimy.
Mnie jest bardzo miło, że mogę Cię pierwsza przywitać, tym bardziej, że też niedawno wróciłam po dłuższej nieobecności :smiling_face_with_three_hearts:

image

3 polubienia

Tak :grinning: naopowiadał bajek, że tęsknicie, że płaczecie za mną… Ehhhh… Znowu przez przypadek wlazłam do tego przybytku :see_no_evil::rofl:

5 polubień

Mamy nadzieję, że na dłużej :blush:

Mam nadzieje że zostaniesz tu na stałe

Ale mi zrobiłaś niespodzianke

2 polubienia

Kochana od razu czuję się jak po wejściu do domu po długiej podróży

4 polubienia

Widzisz nie kłamał :smiling_face_with_three_hearts:

Pożyjemy zobaczymy. Zarobiona jestem życiowo trochę a jak wiadomo, jak tu się wdepnie to jak w bagno… Ciężko się wydostać

1 polubienie

Że nie kłamał w to nie wątpię.

Chodzi o to że mu się udało

1 polubienie

To chyba nie przypadek, bo ostatnio pytamy do mnie wróciło we wspomnieniach…

2 polubienia

Bardzo się cieszymy i już nie mogę się doczekać Wszystkich min, jak zobaczą Twoje pytanie.
Teraz odetchnij i rozejrzyj się :rose:

1 polubienie

Już tu troszkę pobuszowałam, ale siedzę na telefonie, ściągnęłam tą aplikację, kiedy to ogarnę, żeby mi to chulało to nie mam pojęcia. Przyznam się, że ciężko mi było odnaleźć wczoraj w pamięci wiele osób ale jak tu weszłam i zobaczyłam nicki, avatary to po prostu jak u seniora z demencją… Po przypominały się stare dzieje

2 polubienia

Na kompie się lepiej pisze. Wygodniej.

1 polubienie

To jest magia pytamy :wink:
Odznaczyłam Twoje pytanie kolorem moderatora, żeby nikt nie przegapił.

2 polubienia

Ja nie mogę się doczekać miny @collins02 : )

2 polubienia

Ale się do kieszeni nie zmieści :see_no_evil:

1 polubienie

On już jest.