Czasem można uwierzyć w pareidolię 🤣

Mają swoje wizje w Parczewie to i ja coś wrzucę. Jak wiecie chodzę po górach. A tam mozna znaleźć rozne obrazki róznie sie kojarzace. Moj syn wypatrzył w płacie śniegu symbol błyskawicy - walki o prawa kobiet w Polsce:


I chyba cos jest na rzeczy, bo kilka minut później ja zobaczylem na przeciwleglym stoku plame wolną od sniegu w kształcie… no właśnie - czego?

Nie ma przypadków, są tylko znaki :laughing:
Pareidolia rządzi!

4 polubienia

A niektórzy widzą jezuska na drzewie

2 polubienia

Plama wolna od śniegu to Mary Popins.Sam śnieg zaś przypomina subkontynent indyjski,dalej fyrtel wietnamski kambodżański i tajski a nawet coś jak Filipiny…

3 polubienia

Tylko Malezja stopniała!

1 polubienie

Cejlon także.To trochę naciągana wizja ale Mary wyszła idealnie!

2 polubienia

Czego sie dopatrzyles?
Ja widze skrzyzowanie nietoperza z jakas konstrukcja co ma glowe na ramieniu zamiast jak Bog przykazal na kregoslupie🤣

Kazdy widzi co chce. Ja sama kiedys widzislam anioła (z chmur w zachodzacym.sloncu). Fajne. Mozna zdjecie zrobic.

2 polubienia

A ja myślałam, że na tym forum to głównie @devil widzi różne rzeczy :joy: …no i Teresa od @joko

3 polubienia

2 polubienia

Chcialabym miec dar przekonywania jaki miala Teresa z Avili. Ponoc zakonnice, ktorymi się opiekowala widzialy ja w dwoch miejscach na raz.
Miejsce magiczne o tyle, Avila zmaczy, zachowalo sie tam? Mury, umocnienia i w stanie nienaruszonym założenie architektoniczne?

3 polubienia

To kto? Mi sie kojarzy z tym z Gwiezdnych wojem ,jak mu bylo?Dart Varden czy jakoś…nie moja bajka

2 polubienia

Tydzień przed pierwszym to ludzie nie mają pieniędzy, bo inflacja i w Wawie na Moko jeden pan drugiemu dał w pysk z powodu nie sprzątnięcia kupy :confused: …za duży stres jak zaczyna brakować na jedzenie. Także można czasem zobaczyć coś co by się nie chciało a nie tylko Mary Popppins…

2 polubienia

Nie wiem, tez nie znam tej bajeczki.
A dlaczego fanatykom każdy facet z dlugimi wlosami i broda kojarzy sie z Jezusem?

1 polubienie

A gdzie ty tsm elosy eidzisz to przeciez hełm tego tam

1 polubienie

A czort wie? Dlugowlosy niekoniecznie musi swiat zbawiac.

2 polubienia

O przepraszam…Na mnie starsze panie, znane mi doskonale z kościoła,wolaly od zarania,“Niemen”. :innocent:

Ja widzę wszędzie piwo

4 polubienia

Jeszcze Ci sie nie skonczylo?

2 polubienia

Niemowy i nie wychylać się z zakrystii?

pacze apacze. Widzę czwórkę, ale niech będzie błyskawicą. Jezusa niestety nie