Czego pragną kobiety?

Bo ja wiem?
Moze po prostu chca sie czuc na jakimś polu wyróżnione?
Olbo uzyskać ułudę niezależności od wymagań swiata?
Przecież takiej dziewicy nikt nie będzie pytał dlaczego nie ma męża i dzieci?

4 polubienia

Moja znajoma (co prawda od 20 lat jej nie widziałem) została dziewicą konsekrowaną dwa lata temu w wieku … 60 lat. Z dumą wrzuciła post na FB i zapraszała na uroczyste zaślubiny z Jezusem.
Jak ją pamiętam z czasów młodości (pracowaliśmy w jednej firmie), zawsze miała dość widoczne problemy natury emocjonalnej.

5 polubień

Pragną, żeby zakupy przyniosły się same (oprócz tych do odesłania), obiad był ugotowany czasem bez ich udziału i żeby otoczenie nie umierało na katar, bo człowiek też ma czasem ochotę a nawet i wyspać się potrzebuje :thinking:

1 polubienie

Bo zdrowi raczej takiego życia nie chcą

4 polubienia

Kupić przez internet przyjdzie paczka albo kurier z GLOVO

Zamówić dostawę do domu z knajpy
Ot rozwiązałem wszystkie problemy kobiet

1 polubienie

@Devil , a słyszałam, że w Twoim mieście miał się odbyć pochód dziewic, ale jedna zachorowała, a wtedy druga powiedziała, że sama, to ona nie pójdzie. :thinking:

2 polubienia

Stara komunistyczna metoda.To czego nie rozumiemy lub nie akceptujemy,pakujemy do wariatkowa.

1 polubienie

Nic nie wiem

Jakby tak bylo, to kim oni by rzadzili?
Tam jest metoda, kto się wyłamuje ze schematu to na reedukację. Wariaci az tak glupi nie są…

1 polubienie

Najpierw trzeba próbować leczyć

1 polubienie

4 polubienia

Seminarium. Tak dla gejów

2 polubienia

@collins02 , Widzę, że nie odróżniasz chorób psychicznych od problemów natury emocjonalnej Dla tych ostatnich jest psycholog, psychoterapia a nie wariatkowo. A już na pewno nie ucieczka w religie, bo te problemy sie wtedy raczej pogłębiają. A co do tej osoby - moje zdanie nie było odosobnione.
Jesli chcesz znac moje zdanie na temat tego zjawiska, tu uważam je za typowy przyklad religijnego fanatyzmu.

A w międzyczasie czekać na kuriera leżąc i pachnąc, bo nie każdy ma pracę w domu.

Trzeba doprowadzić, by nie posiadać międzyczasu. Rozwiązuje to problem czekania.
:crazy_face:

1 polubienie

Miało być raj dla gejów. Ta jeb*a autokorekta zdaje się być moim cenzorem.

1 polubienie

Nie wiem ile w Polsce jest dziewic konsekrowanych. Nie można tego zweryfikować, w żaden sposób, ponieważ nie ma gwarancji, że wszystkie kandydatki, żyły w czystości. Jedynie to można przyjąć na wiarę.

A czego pragną kobiety? To chyba idzie idywidualnie.

1 polubienie

Najesc sie do syta i nie przytyć ( tak żart gdzies wyczytalam, ale cos s tym jest)

A ja teraz najbardziej pragne by przestaly mnie bolec nogi…tak bym sobie poszla na wycieczkę…Ale jak gdy kazdy krok boli?

3 polubienia

Wszystko co smaczne to niezdrowe i tuczy…

2 polubienia