Czego wolelibyscie słuchać przez całą noc?

  • Disco polo
  • Siostry Godlewskie
  • Przemówienia Jaroslawa Kaczyńskiego
  • Korwin
  • Urban
  • Rydzyk
  • mein kampf audiobook
  • Feministki
  • Plaskoziemcy

0 głosujących

stoperki do uszu i moze byc cokolwiek, i tak slyszec nie bede.

3 polubienia

Całą noc, to chyba tylko jego

3 polubienia

Chrapania ukochanego :smile::smile::smile:

3 polubienia

Dlaczego nikt nie chce kliknąć w ankietę… xd

1 polubienie

fuj, ja juz po porannym prysznicu, dobrowolnie brudzic sie nie bede :wink:

1 polubienie

A co ja Ci zrobilem,ze mi zyczysz nieprzespanej nocy i zszarpanych nerwow? :innocent:

5 polubień

Metalu

3 polubienia

Dlaczego harmonia dostał bana(albo tylko on) jeżeli to on był pierwsze obrazany przez malite i Leona? Xd
Az mi się pytamy przypomniało xd.

Jezeliuwazasz,ze napisanie komus,ze bzdury wypisuje,jet obraazaniem,to tak,obrazilem go.

1 polubienie

Ok no może więcej po stronie pewnej pani xd

Wobec mnie nie stosowal stalkingu.
Ale swoje ma za uszami.
Od zawsze wyzywa ludzi od przyglupow,gdy maja inne zdanie niz on.

2 polubienia

Ale on to robi na jaja… Chyba nikt nie przejmuje się gdy harmonik napisze do niego ze jest oglupionym matolem xd

1 polubienie

Nie sadze by robil to dla jaj,znam go od poczatku gdy zarejestrowal si pierwszy raz,jako Zbigpary.

1 polubienie

Kiedyś, by zasnąć musiałam mieć bezwzględną ciszę ! Teraz się to zmieniło i musi mi coś nad uchem brzęczeć (oby nie komary, a ostatnio jest ich u mnie plaga !), no i nie wiem, może oprócz tradycyjnej TV jakiś świergot ptaków, albo rechot żab…?

2 polubienia

jęczenia…może to być jęczenie dziewicy :innocent:

3 polubienia

Ciszy
Ewentualnie odgłosów przyrody
Lub muzyki relaksacyjnej

1 polubienie

Bo wybór nie pozostawia żadnego wyboru :smiley:

1 polubienie

Słuchać?Tylko słuchać?
Ja słucham muzyki i z pewnoscia żadna z tych opcji nie wchodzi w rachubę.Istnieje tylko jedna mozliwość.Bardzo lubie CZYTAĆ Korwina.Mam jego 2 książki i kilkadziesiąt felietonow z Angory.
Natomiast reszta podanych tu możliwości to prawdziwy “gułag” dla człowieczeństwa,dla ludzkiej,wcale nie wyrafinowanej,inteligencji.
Tymi opcjami należałoby karać jak wyrokami w więzieniach.Chyba nie pominąłeś żadnego koszmaru.Moze jeszcze Eurowizja i przegląd[letni] polskich kabaretow współczesnych…

1 polubienie

Korwina lubię, wstawiłem go tutaj, ponieważ wiem że większość tu uważa go za oszoloma xd