Czemu człowiek rośnie i rozwija się tak wolno?

Toż to same wydatki i nerwy.
Obserwuję swoją 6-letnią siostrzenicę i mam wrażenie że to dziecko od roku stoi w miejscu. A gdzie tam jeszcze. 12 lat co najmniej. Pewnie potem nastąpi przełom, urosną jej cycki i dupsko ale wciąz będzie zależna od matki.

Lepiej kupić psa. Mniej wydatków, szybko rośnie, słucha, łatwiej się tresuje, nie pyskuje, nie robi ciążowych wpadek. Nie czeka aż umrzesz żeby dostać dom, mieszkanie, spadek. Nie musisz łazić na zebrania do szkoły, wydawać kroci na komunie, prezenty urodzinowe co roku.
Jedyny minus to brak 500+.

Jak już wybierać człowieka to chlopak. Facet ma łatwiej. Od sikania zaczynając na alimentach kończąc. Zapłaci i ma spokój. Może iśc do innej.

1 polubienie

I pomyśleć, że kiedyś pochwaliłam Twój intelekt…
Teraz kiedy czytam te “mondrości” sądzę, że Ty tylko rośniesz .

No wywal mnie, wywal z pytania :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Zgadnij czy ja to tak serio czy na jaja

1 polubienie

Znowu mala zażyczyła sobie na obiad nalesniki z dzemem zamiast schabowego? :grinning:

3 polubienia

Pogadaj sobie jak równy z równym. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Nie mam z nimi kontaktu przez covida więc nie wiem. Wiem że mała cofnie się w rozwoju przez te zamknięte przedszkola. A siostra na psychiatryk trafi.

2 polubienia

Wiem @Devil, że próbujesz nas rozkręcić.
Nie było mnie tu trochę na forum, mogło się coś zmienić, ale nie aż tak :wink:

To nie tak.
Z początku nie miało wyjśc szowinistycznie ale potem stwierdziłem że szczypta prowokacji zainspirowanej obserwacją nie zaszkodzi.

1 polubienie

Fakt, że dzieciakom taka izolacja nie sluzy.
To czym Ty sie teraz zywisz?

Nadal u matki.
Siostra tylko stwierdziła że obawia się o swoją astmę i będzie się wraz z dzieckiem izolować. I tak już jej 6 tygodni nie widzimy. Pracuje zdalnie, gotuje. Ma więcej czasu dla tej smarkuli.
Za największe zagrożenie uważa mnie ponieważ ja dużo wychodzę na zewnątrz i nie noszę maseczki. Poza tym zadaję sie z brudasami.

1 polubienie

Myśle teraz ( tak na poważnie), kto faktycznie ma lepiej w życiu, począwszy od narodzin.
Chyba jednak dziewczynki.

2 polubienia

Proszę cię. Nigdy bym nie chciał bym dziewczynką. To koszmar.
Wyobraź sobie że miałem być Martą. Na szczęście tata w porę wypatrzył penisa na usg. Jestem wolny.

1 polubienie

To przyspiesz.

Jak?

Nie ważne jak, abyś nie był już taki wolny. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Też do Ciebie przywykłam, zostaw wszystko jak jest, zmiana płci to drogi, długotrwały proces, i gwarancji nie ma, że ładny będziesz :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Jestem wolny od bycia płcią piękną. Raz mi tylko w życiu mama ubrała rajtuzy. Zrobiłem taki cyrk że na tym razie się skończyło. Przecież w tym idzie zakrzepicy dostać.

Jestem piękny jako facet.

1 polubienie

Dobrze, że nie zobaczyłam tego na własne oczy.
Czego oczy nie widzą tego sercu … :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Dlatego nigdzie nie daję zdjęc. Bo by się wszystkie zakochały. A ja moge wybrać ino jedną. To nie harem kurła. Ja nie muslim.

1 polubienie