Czemu Polacy pod względem kultury i miłości do bliźniego są tak prymitywni jak Ruscy?

Zmienisz, zmienisz, nic tak nie boli, jak uszczuplenie portfela. A jak wzmacnia pamięć.

2 polubienia

Uszczuplenie zdolnosci nabywczej? W gospodarce polskiej to sobie w czarnej strefie dorobia. W Hiszpanii szara strefa ciagnie gospodarke :eyes:

Pisze szara, bo czesc przychodu trzeba udowodnic :wink:

Ja nie tak globalnie, o mandaty tylko za wykroczenia mnie chodziło.

1 polubienie

Wykroczenia?
Jak ktos bezmyslny to nie zadziała :green_heart:

Zabranie kasy powoduje także zmniejszenie bezmyślności. :crazy_face:

1 polubienie

Tak w przypadku mojej rodzicielki zadzialalo😉

Nie tyle o auto co odróżnienie whatsapp od sms

1 polubienie

Tyle, że to się zdążyło juz rozmnożyć i bezmyślność pączkuje…

1 polubienie

Raczej zmniejsza szanse przrzycia😂

Fakt,pewne zmiany dotyczące pasów,zauważyłem nawet dzisiaj rano.Z tym ze daleko mi jeszcze do zaufania na pasach.To jednak były dlugie lata"piractwa".
A co do kar…Bardzo chcialbym widzieć jak przebiega egzekucja tego prawa.
Z innej strony…
W Anglii za przemoc na ulicy,za napaść,pobicia itp. o nożach nie wspominając ,grożą cięzkie kary.
W Polsce co chwila slysze ze ktoś kogoś pobił,od czasu do czasu bywa to lincz ze skutkiem śmiertelnym.Ale jakoś nigdy nie dowiaduję sie co spotyka sprawcę…
To jak mam uwierzyć w tępienie bandytyzmu drogowego?

2 polubienia

Nie ufaj przejściom w 100 procentach, bo nie dość, że istnieją jednak czasem szurnięci wariaci siadający za kierownicę, to mają być w dodatku wprowadzone tzw. “przejścia warunkowe”, gdzie pieszy ma uważać na samochód a nie samochód na pieszego. Ma tak być, bo jest za dużo przejść. Nie wiem czy to już weszło czy dopiero wejdzie, Pisali o tym a teraz cisza na ten temat zupełna.

2 polubienia

A jak jeszcze przypomne sobie film Smarzowskiego"Drogówka"… :angry:

1 polubienie

Prawo jazdy i patent zeglarski zrobilam majac 16 lat. :wink:
Ale wczesniej bylo wesole miasteczko
Prowadzenie samochodu nie jest moim ulubionym zajęciem

1 polubienie

Tym bardziej moim.I to bez patentu.