Czemu Polacy pod względem kultury i miłości do bliźniego są tak prymitywni jak Ruscy?

tak sobie wczoraj zacząłem rozmyślać po tym jak kierowca chciał bić, za to że sam nie zna przepisów. Czy w zachodnich panstwach też tak jest, że jak się kierowcy coś nie podoba to zaraz z pieściami wyskakuje i wyzywa?
Na wykopie wszyscy się wyzywają i poniżają, nie umieją normalnie dyskutowac. Podobno na reddicie, (zachodni portal podobny) nikt się nie wyzywa.
Gram w Lola (w 10 ludzi się gra) i na polskich serwera nie ma gry, żeby ktoś nie wyzywał. Ciągłe wyzwiska.
Przełączyłem się na serwer zachodni (Francja, Niemcy, Anglia, Hiszpania), zagrałem już z 30 gier i jeszcze ani jednego wyzwiska nie widziałem.

Coś jest nie tak z naszą kulturą. Jesteśmy prymitywni jak Ruscy.

Pisz za siebiea kląć to jak dobrze pomysle to i w dźwięcznym suahili sie da

Za taki numer na pasach, to w Holandii zatrzymują prawko na pół roku i do płacenia od 400 euro w górę.
Za próbę agresji, to już w NL jest kryminał. I jeszcze więcej do płacenia.

4 polubienia

@birbant samochody sa dla ludzi

2 polubienia

Nie wiem co to są lole i wykopy ale to malo ważne.
Znam tylko jedno forum na którym jest zero agresji.To forum milosników classic rocka.
I to by bylo na tyle.
Pisalem o tym juz przynajmniej 10 razy,w tym na starym forum.
U nas agresja jest wszedzie.Najgorsza na forach sportowych ale wyobrażam sobie co moze być na politycznych gdzie oczywiście na zaglądam…
Sporadycznie jestem na trzech forach anglojezycznych dla milosnikow kina noir,Karola Dickensa oraz innym filmowym z lat 1940-1970.Atmosfera jest tak sielankowa że nie do uwierzenia.Polskie nazwiska trafiłem dotąd…dwukrotnie.I niech to bedzie,niech pozostanie komentarzem…
O ulicy juz nie wspomne bo z agresją na jezdni czy autostradzie,nie zetknałem sie w Anglii, przez 15 lat,ani razu.

1 polubienie

Holandia to i rower spoleczntwo moim zdaniem nauczone odpowiedzialności

I wysokość kar z konsekwentnym ich realizowaniem.

1 polubienie

!.My jesteśmy zachodnim państwem.
2.Chamstwo jest wszędzie.
3.Oglądnij sobie serial “Najgroźniejsi kierowcy świata”.
4.W/g Rosjan w Polsce jest bardzo wysoka kultura osobista-kierowca taksówki nie wyzwie i nie nakrzyczy…kelnerzy są mili.

Jestesmy panstwem srodkowoeuropejskim ale kulture komunikacji mamy wschodnia

To jeszcze załóż swastyke i swietuj 3 x 8

Przypomnieć Ci filmik gdzie wołałeś kur…pisowkich jeba…jak zobaczyłeś stacje Orlen albo naskoczyłeś na Chorwata rzucając przy tym słowem na literę k

2 polubienia

xD
przecież to jajca są

Może i jajca ale bynajmniej o kulturze nie świadczą

1 polubienie

O to koles jest ciekawostka ornitollgiczna :nauseated_face:

1 polubienie

Taka widać słowiańska natura. Rogata natura.
Kompleksy wynikające z historii + nadmiar religii

1 polubienie

Żaden argument

2 polubienia

bo nie umiemy docenić, że nam póki co bomby na głowę nie lecą

Czekam aż w Polsce tak będzie.

1 polubienie

nieustąpienie pieszemu na przejściu dla pieszych – mandat 3 tys. i 15 punktów karnych.; wyprzedzanie na przejściu dla pieszych lub przed nim – mandat 3 tys. i 15 punktów karnych.
Punkty są kasowane po 2 latach. Czas liczy się od dnia zapłacenia mandatu.
Uważam więc, że mandaty i kary w Polsce nie są mniejsze niż w Holandii.

1 polubienie

@joko , @birbant karami życia nie zmienisz.
Ponle freno czyli zdejmij nogę z gazu😻
Bądź przezorny