Czemu te punkty odpowiadają?

Spokój chłopaki!
:kissing_heart::kissing_heart:
Skoro jest rozwiązana,to znaczy że była do rozwiązania. I nie gadaj Krzyś głupot że nie dasz już tu nic bo…po pierwsze tutaj się zaczęło,a po drugie… nie wiedzialabym jej bo na Twojej stronie już kilka miesięcy nie byłam…
:frowning:
Chyba czas nadrobić zaległości :upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face::kissing_heart:

1 polubienie

Powinieneś pozwolić na pytania zamknięte. Wtedy łatwiej by było.

1 polubienie

Oczywiście “punkt” ma wiele znaczeń, ale jeśli juz postawisz kropki na płaszczyźnie, to punkt jest rozumiany w sensie geometrii - czyli nie ma wymiarów.
Nie czepiam się, zagadka jest pomysłowa i fajna, ale sam widzisz, ze czegoś zabrakło, po prostu trochę przedobrzyłeś. Jestem pewien że bez podpowiedzi nikt by tego nie rozwiązał. Ja nie miałem żadnego clou. Myślałem o czyms z geografii ale szukałem raczej w Polsce (no bo jeśli jest to powszechnie znane… to trudno zawędrować aż na drugi koniec świata.) :slight_smile:

1 polubienie

Krzyś… Ty wiesz co mnie najbardziej wkurza na " tem forumie". Przetrwałam przy tej zagadce i to…

1 polubienie

Michał,a ja wprost przeciwnie…po świecie szukałam.

1 polubienie

Mnie zmyliło że każdy z nas powinien to wiedzieć i szukałem tylko w Polsce.

1 polubienie

Wnioskuję o reasumpcję.

W Ameryce Południowej jest 13 państw.

WIdać teraz kto światowy a kto ksenofob @anon18020312 @Vilemo :slight_smile:

1 polubienie

Hahahaha ja jestem światowa w ciul Wiesniaki Wy z zaściankowej Polski :joy::joy::joy:

1 polubienie

Z Trynidadem bym sie spierał - to jednak państwo wyspiarskie a Benasek dawał tylko kraje kontynentalne.

1 polubienie

Dałem stolice tylko z kontynentu. Z wysp nie dawałem.

2 polubienia

@Bingola widać kto jest informatykiem. Wyszukaj w grupie znane wszystkim Polakom i u mnie już się zawęziło mocno.

1 polubienie

No nic, w każdem razie mózgi nam się rozgrzały do czerwoności a o to chyba Benaskowi chodziło.

2 polubienia

No. Mnie się to przydało. Tak intensywnie od tygodni nie myślałam nad niczym oprócz problemów które mam…Oderwałam się od nich na dobę. :upside_down_face:

1 polubienie

To co? Wniosek o reasumpcję odrzucony :thinking:

:worried:

1 polubienie

Tak.

1 polubienie

U mnie też… groby znanych Polaków mi wyświetliło. I teraz nie wiem… kształtów krypt bym szukala??

9 postów zostało scalonych z istniejącym tematem: To moja zagadka

Co godzinę miała być literka :thinking:
Cacanki obiecanki.

Jak się powiedziało B, to trzeba też powiedzieć A.

Inkedpunkty12_LI

2 polubienia

Kolega czytał nieuważnie … :grin:

Wpadł ktoś na rowiązanie, więc już literek nie muszę … :beer:

2 polubienia