Człowiek roku 2019 - plebiscytów ciąg dalszy

oczywiście będzie o mojej “sympatii” czyli abepe Jędraszewskim

dla ułatwienia - jest to ta tygodnik, który nakład chciał sobie podnieść przez sprzedaż nalepek zakazujących wstępu LGTB, (akurat prochu nie wymyślili, swego czasu Fakty i Mity dokładały podobne w wymowie, z księdzem po kolędzie)
trzykrotnymi laureatami są prezes Jaroslav i premier Mateusz.
sama gazeta drukowana jest w nakładzie 21-22 tys. egzemplarzy, danych o sprzedaży brak.

2 polubienia

Dlaczego wszyscy bawia sie w negatywne przyklady lub windują jakies obłąkańcze manipulacje w rodzaju tej groteskowej szwedki a nikt nie poszuka postaci wartej choćby zatrzymania sie?
GP to zenujący “sturmer” a nie szanowany lub zaslugujący na szacunek,organ.Oni,sterowani reką czlowieka chorego i wyjatkowo złośliwego,zawsze bedą lansowac cos lub kogoś kto działa na nerwy ich oponentom.
Obraz calkowitej nedzy skupiska ktore cale swe prymitywne istnienie zawdziecza katastrofie i szalencom oraz cynicznym oszczercom ktorych bez Smoleńska czekałby zwyczajny niebyt lub peryferie w samorządach Polski"b"…
Aby nie byc gołoslownym ,oddaje swoj głos na 3 kobiety;
szkocką premier,Nicole Sturgeon za nieustepliwosc,wizjonerstwo oraz faktycznie twardy,polityczny kregoslup.Dynamiczna i imponujaca kobieta w typie tchatcherowskim.
A ponadto dwie iranskie kobiety-bohaterki,Nasrin Sotude oraz Miryam Mirza.Kto chce niech sobie poszuka.Nie bede wszystkiego przepisywal.W przypadku tej drugiej,nie mam pewnosci czy moze chodzic o rok 2019 ale roznice sa niewielkie.

4 polubienia

Hehehehehehehehehe!!!

moze taka natura czesci “dziennikarzy” w guanie grzebac?
nawet wybor sportowca roku ktroejs z gazet zostal opluty bo???
wybrano zuzlowca a nie Lewandowskiego.
ja tylko czekam kogo tym razem wybierze Wprost :slight_smile: o ile jescze bedzie sie ukazywac?
pocieszajace jest tylko to, ze jak szukalam nakladu GP to przy okazji natknelam sie na informacje, ze jedynym tygodnikiem o profilu katolickim, który zwiekszyl naklad (wiec pewnie i sprzedawalnosc) jest Tygodnik Powszechny.

1 polubienie

I ja mam w tym swoj udzial bo TP czytuje dosyć regularnie.
A to dobra wiadomość!

1 polubienie

Nie wiem dlaczego przeczytałem członek roku (w sensie Ch…). Może podświadomie wiedziałem o kim będzie :rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

Znakomita gazeta (człowiek jeszcze bardziej…).

1 polubienie

Akurat te naklejki były spoko… Tak na Polskę…

W końcu ktoś normalny z normalną opinia :rofl:

A jakiego ma? :rofl:

Wiesz co to ironia?

2 polubienia

A wiesz co to samodzielne myślenie? Nie znam elsie.

A zresztą drugi scenariusz: o to samo mogę zapytać ciebie :rofl:

Co to jest ironia to wiem az za dobrze. Myslec samodzielnie potrafie.
Jedno i drugie zycia nie ulatwia.

Dopiero się uczy… :innocent: