Człowiek roku 2019

Kto inny mógłby nim zostać wg. was?

3 polubienia

Kiedyś z ciekawości przeglądałam listę osób wyróżnionych tym tytułem przez tygodnik Time i wiesz kogo okrzyknęli człowiekiem roku w 1938? Hitlera, a w 1939 Stalina i w 1942 też został człowiekiem roku.
1981 Wałęsa, 1994 Papież Jan Paweł II, a w 2006 Ty…tak, uhonorowanie światowej społeczności internetowej :wink:
Tę nagrodę przyznałabym kiedyś temu panu

4 polubienia

Ja bym na Owsiaka postawił ale jego na świecie mogą nie znać.

4 polubienia

Ubiegłeś mnie z tematem. Też chciałem zapytać, czy ta zmanierowana, wiecznie wcoorwiona gówniara, z mową ciała i wyrazem twarzy poniżej jakiejkolwiek krytyki, zostanie oceniona przez historię w końcu tak jak np. wybrani przez Time na człowieka roku panowie o których wspomniała @Bocca-Lupo.

Natomiast należy przyznać rację magazynowi, że wybiera tych, o których było dużo słychać. Ja osobiście rzygam na jej widok, a jak otworzy swoje wcooorwione usteczka to mam nieodpartą ochotę zdjąć pasek i przetłoczyć trochę manier i rozumu z doooopy eo głowy.

3 polubienia

Ona ma aspergera.

1 polubienie

Musialbym poznac kandydatow ale z pewnoscia kazdy,byle nie to zmanipulowane dziecko.

4 polubienia

A kto wg. ciebie?

Jak wyzej.Nie znam kandydatow.I nie mam czasu sie zastanawiac bo jade za kwadrans do pracy.
Ale juz zdązylem pomyśleć o rodaku ktory rzucil sie na islamskie ścierwo z nożem na London Bridge.

2 polubienia

I co z tego? To ją nobilituje w jakiś sposób?
Pamiętam, gdy przed maturą koledzy starali się zdobyć zaświadczenia o dysleksji. Bo to podobna choroba do aspergera…
Jej trzeba ass przetrzepać, to i ass-perger się wyleczy.

2 polubienia

Ja tylko tłumaczę ten wyraz twarzy i lekkie wyobcowanie.

2 polubienia

Ja przez te Grete to juz zelazko boje sie wlaczyc, bo mi zaraz wyskoczy i powie, ze chodzic w wyprasowanej bluzce nieekologicznie.
Nie wiem co robia diabełki, ale mawiaja jak Bog chce kogos pokarac to mu rozum odbiera. W tym przypadku zbiorowo.
Pytasz kto by mogl ja zastapic? Pierwszy lepszy bezdomny, ktory lepiej sie zna na praktycznym zastosowaniu ekologii i recyklingu niz ta rozkapryszona smarkula i dwor ja otaczajacy.

2 polubienia

Widze, ze odosobniona nie jestem. Ponoc mlodsza siostra ma zostac dla odmiany dzialaczka feministyczna…

2 polubienia

Krążą plotki że to jakieś dziecko illuminatow i nawet w bajce simpsons była zanim jej nie bylo jeszcze… :rofl:

Simpsony ladniejsze.:laughing:
A moze troche przypomina, a raczej wzoruje sie na przemadrzalej Lisie, czyli drugim dziecku Simpsonow.
Ale obawiam sie, ze jak serial powstawal to jeszcze jej w planach nie bylo.
Natomiast o rodzicach tego stworzenia masz tutaj

Jest po hiszpansku, ale rlumyacz google sobie z tym radzi dosc poprawnie.

Jestem totalnie zniesmaczony waszym hejtem na Gretę @Szczery_do_BULU i @okonek! Co to za teksty? Co wam przeszkadza ta dziewczyna? To, że przeciwstawia się termu, co my, stare pryki urządziliśmy jej pokoleniu? Nas za 20-30 lat nie będzie na tym świecie a ona i jej rówieśnicy będą musieli żyć w tym guwnie jakie radośnie stworzyliśmy w imię postępu, cywilizacji i konsumpcji! Naprawdę uważacie, że nie ma ona prawa do własnego zdania i ktoś nią steruje? A cóż to za debilne teorie spiskowe? Ja jestem dumny z młodzieżowego ruchu klimatycznego, który znalazł odzew na całym świecie, m.in. mój syn się w to bardzo zaangażował i widzę po nim, że jest to szczere i przemyślane.

Wkurzyliście mnie, jest mi za was wstyd! Wolicie by człowiekiem roku został kolejny zakłamany polityk, czy inny oszołom? :nauseated_face:

2 polubienia

Ale to właśnie o to chodzi ze ona mogła zostać przepiwiedziana przez ten serial a teraz jest jak to jest napisane na jednym artykule : wychowankiem illuminatow. :rofl:

Ja tam stawialam na bezdomnego…

Samosprawdzajaca sie przepowiednia? Jak z Nostradamusem? :grinning::smiley:

Ale ze jak samo…? Wszystko da się zrobić… Ktoś odpowiada za porządek na świecie xd przepiwiedziana czy zapowiedziana… Nie wiem…

Wystepy Grety tanie nie sa.