Człowiek roku 2019

Aha trzeba zacząć od tego że niektórzy w ogóle nie wierzą w jakichś illuminatow… :rofl: A ja się zabieram za teorie że to ich wychowanka :rofl:

Forma jej wypowiedzi jest skandaliczna. Może ją sparafrazuję: jak śmiesz mi i @okonek zwracać uwagę. :wink:

1 polubienie

Ale to dziecko, trudno od niej wymagać dyplomacji, poza tym ma chorobę aspergera a to już nie jest takie śmieszne.

2 polubienia

Kulturę wynosi się z domu. Jej (tej gówniary) przekazem jest nienawiść. Hitler też tak porywał młode niemieckie masy, podobnie robi Kaczyński. Wszystko można zrobić w przyzwoitej formie.

2 polubienia

Jak sadze tu wiekszosc sporo wie o teoriach spiskowych, wiec mozesz pisac spokojnie. O templariszach tez.

1 polubienie

Jak chora to gdzie sa rodzice? Stoja w pierwszym rzadzie i bija brawo? Bo na to wychodzi.

O Templariuszach będzie za trudne. Bajeczki łatwiejsze dla umysłu są.

1 polubienie

Myślę że to już nie jest nawet raczej teoria spiskowa a fakt… Oczywiście o tym nie usłyszy się w mediach więc dla kogoś zawsze będzie bajeczka… teoria spiskowa to jest ze ta Greta ma coś z tym wspólnego xd

O czym piszesz, bo nie załapałem?

O tym że ktoś rządzi tym światem a nie tak jak niektórzy uważają, że samo to się jakoś toczy… Ze wszystko to dzieło przypadku albo ludzi którzy są pokazywani w mediach… Przecież to jest naiwne… Dla mnie :rofl:

Ktoś z ludzi rządzi całym światem? Kto?

1 polubienie

Oo, zaraz @Devil rządził będzie. :stuck_out_tongue_winking_eye:
Na forum.

1 polubienie

Greta idzie za ciosem. Pewnie coś z tego ona i jej rodzice mają.
Ja sie zastanawiam nad jej zapleczem. Skąd hajs na wyjazdy? Co z nauka i szkołą? To jakaś misja? Gdzie rodzice? Kto jej załatwia wejściówki na szczyty i konferencje?

Piszę ogólnie. Jakieś grupy ludzi, grupa ludzi itp przecież słyszałeś o tych wszystkich teoriach spiskowych o illuminatach o masonerii o bilderberg o Żydach o tych amerykańskich rodzinach itp… Przecież ja nie wiem jak to wygląda… Po prostu uważam że to na pewno działa na takiej zasadzie. A nie ze jakiś trump czy Merkel moga coś zrobić (coś poważnego) i jest to tylko i wyłącznie ich decyzja na którą może nawet wpadli siedząc na kiblu :rofl:

1 polubienie

Z jej własnej kieszeni to nie idzie.

Słyszeć, słyszałem.
Ale to nie działa tak, jak sądzisz. I tu przydałaby się znajomość przeszłych dziejów. A właściwie ich socjologii. Nie będę udzielał wykładu, bom nie profesor. Ale to, co się dzieje na świecie wśród ludzi , to suma ich działań. I na to, nawet najpotężniejszy władca, najpotężniejsza grupa najbogatszych ludzi nie ma na to wpływu, choć, przyznam usiłowania takich wpływów zachodzą dla korzyści własnej. Ale zawsze niepełne, nieudane, choć czasem skutki tego bywają tragiczne. A na temat tej dziewczynki, też mam swoje zdanie, ale zachowam, tymczasem je dla siebie.

2 polubienia

Mówi że ta ta grupa bilderberg to rząd światowy.
Tutaj naprzyklad o tym(jako teoria)

"Grupa Bilderberg to nieformalne, międzynarodowe zgromadzenie wpływowych osób, które corocznie spotykają się, by porozmawiać o sytuacji ekonomicznej i politycznej świata. Nazwa bierze się od hotelu de Bilderberg, w którym odbyło się pierwsze spotkanie owej grupy. Co roku w spotkaniach tych bierze udział ponad sto osób, w tym bankierzy (głównie żydowscy), szefowie korporacji, politycy i dziennikarze. Podobno nieformalny charakter spotkań pozwala na wymianę poglądów bez względu na aktualną politykę.

Jest oczywistym, że ważne osoby mają o czym ze sobą rozmawiać. Jest możliwe, że czasami dochodzi wśród ważnych osób do zawierania znajomości, a nawet umów. Dla niektórych pewne jest także, że grupa spotyka się co roku, by ustalić, jak w przyszłym roku będą wspólnie rządzić światem i wprowadzać Nowy Światowy Ład. Znaczy to, że planują, jak utworzyć jedną (zależną od nich) religię światową, rozwijać techniki prania mózgu, wszczepić innym ludziom chipy pod skórę, propagować transhumanizm, uwięzić ludzi w ogromnych miastach-molochach, a także jak poszerzać powszechną inwigilację z pomocą monitoringu i projektu Echelon.

O czymże innym mogłaby rozmawiać grupa wywodząca się bezpośrednio ze średniowiecznego związku Czarnych Gwelfów i Zakonu Iluminatów?"

I co im przyjdzie z ekologii? Produkują solary i farmy wiatrowe? :wink:

Bajeczki dla naiwnych. Takich, to ja przeczytałem sporo i nawet nie chcę zaczynać tego tematu. Obraża mój rozum.

1 polubienie

Ale ty tego tak samo nie wiesz ze nie ma jak to że jest… Więc dlaczego w niektórych jest takie coś ze automatycznie odrzucają takie coś, czyli robią dokładnie to co tacy rządzący światem chcą, aby społeczeństwo robiło, a tych od popierania teorii spiskowych, żeby wysmiewano…