Człowiek roku 2019

Przestań kolego… Zdążyłem już Cię polubić, więc nie odpowiem, cobyś przykro się nie poczuł.
Albo krótko. Te zagrożenia, które są wymienione w tej treści nieuchronnie idą w kierunku ludzkości, ale nie stoi za tym żadna organizacja, a wielka kasa wielu światowych korporacji. Baz żadnej zmowy. Ustrój światowy się zmienia, tak, jak zmieniały się wszystkie ustroje od początku ludzkiej cywilizacji. My teraźniejsi ,wyjątkiem nie jesteśmy o podlegamy tym samym procesom. Dalej już nie chce mi się pisać, bo otwieram Veltinsa.

1 polubienie

Ale co ma lubienie kogoś, do tego co ten ktos uważa… I jeszcze o jakiejś przykrości… xd

Napisałbym , co myślę o takich rzeczach, a to byłoby przykre. Dobra, dajmy na luzik.

@Devil ja wstawilam artykul o niej w odpowiedzi do Krokodylka - to bylo z telefonu no i jest po hiszpansku, zaraz postaram sie to strescic po polsku - to znaczy rodowod tej dziewczynki poczawszy od dziadkow.

Zapomniałbym, związek Czarnych Gwelfów, to zupełnie coś innego, a zakon iluminatów w 1 maja 1776 założył w Bawarii, niejaki Adam Weishaupt i trwał do 1785, A więc jakie Średniowiecze?
Dalsze istnienie iluminatów, to już nie tylko teoria spiskowa pełna nie trzymających się kupy wymysłów, ale teoria płaskiej ziemi.

1 polubienie

Teoria o płaskiej ziemi jest tak nieprawdopodobna w porównaniu do tego co pisałem w tym temacie, jak Real Madryt jest mocniejszy od jakiejś polskiej drużyny 6 ligi :rofl: gdy ktoś to porównuję do czegokolwiek co pisze na pytamy , uważam to za obrażanie.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25506534,wyluzuj-greta-wyluzuj-donald-trump-drwi-z-wygranej-thunberg.html

1 polubienie

I brawo Trump!
O to by chodziło gdyby,jak sądzę,nie bylo juz za pózno.Nie dość ze nikogo normalnego wokół to jeszcze te dwa monstra,uchodzące za"rodziców" :rage:

2 polubienia

Przegięcie?

jak sie chce psa uderzyc to kij sie zawsze znajdzie.
tylko czekac jak Jedraszewski zacznie o szwedzkiej zarazie w postaci opetanej dziewczynki na kazaniach nawijac.

2 polubienia

No tak źle jej patrzy z oczu. To omen. Zielona zaraza na usługach lewackiego lobby.

2 polubienia

Teorii na temat dziewczyny ciąg dalszy :wink:

1 polubienie

Boże toż to jakiś demon jest. Nieśmiertelna. Albo kosmitka. Chce uczynić świat zielony, wolny od postępu.

2 polubienia

przeciez takich osob w tym typie urody na swiecie sa setki.
jesli zalozyc, ze jej zachowanie ma podloze genetyczne (nie wiem, w koncu to tajemnica lekarska) to tym bardziej - w koncu nie obrazajac osob dotknietych trisomia czyli choroba Downa - ich rysy tez sa bardzo zblizone.

2 polubienia

Ona ma aspergera.
Ale fakt, uroda dośc pospolita. Tylko to spojrzenie jakieś niepokojące. To będzie jakiś duch.

Tu rzuca klątwe na Donalda T:

Jak popatrzyłem wstecz na wykaz osób, które ten tytuł zdobyły, to w “doborowym” towarzystwie się znalazła.

1 polubienie

Podobieństwa zdarzają się nierzadko wśród współczesnych sobie ludzi. Osobiście w Berlinie spotkałem kobietę niesamowicie podobną do mojej żony w 2 lata po jej śmierci. To co dopiero na przestrzeni wieków? W 7 i 8 klasie przyjaźniłem się z chłopakiem bardziej do mnie podobnym, niż mój brat. Wzrost, sylwetka, kolor włosów i rysy twarzy, karnacja.
Kto nas nie znał brał nas za braci bliźniaków. Wszyscy nas mylili. Mało tego, w ogólniaku doszedł trzeci do nas podobny, ale już nie tak mocno. Jednak z wyglądu mógł być naszym “bratem”. Mówiono o nas, trzej muszkieterowie.

Oglądnąłem w swym życiu mnóstwo fotografii z końca XIX wieku, ta przedstawiona tutaj na taką, zupełnie nie wygląda.

3 polubienia

I tak sobie podróżuje…

1 polubienie

Kpiny w zywe oczy.
Ja bym ja czyms takim wyslala
https://amp.businessinsider.com/images/56d0b3536e97c629008ba07c-1136-852.jpg
Ciekawa jestem jak szybko ta banka peknie?

2 polubienia