Czy Benedykt XVI wbił nóż w plecy papieżowi Franciszkowi?

Benek znów mimo wieku i chorób dał ważny głos w sprawie celibatu. Wziął ten patologiczny twór w obronę.
O sprawie (i książce Benka pt. “Z głębi naszych serc”) jest głośno od kilku dni. Benio nie rezygnuje bowiem z konserwatyzmu i wyraźnie daje Frankowi do zrozumienia że kościół nie powinien się zmieniać. To z kolei ma podzielić owieczki na całym świecie a to z kolei może osłabić pozycję tegoż kościoła.
Co powinno zmienic się wg. was w KK?

2 polubienia

Wlasnie podali, ze to nie on ja napiasal, jedynie wyrazil zgode na uzycie obszernych fragmentow swoich esejow, ale na sygnowanie ksiazki, wstawienie portetu i faksymilki podpisu juz nie.
Autor tego gniota to jeden z kardynałów pochdzacych z czaenego ladu i w yakimz kolorze.

1 polubienie

To są łagodne przepychanki, prawie pieszczoty w porównaniu do czasów dawnych. Niektórzy papieże bardzo szybko kończyli swój pontyfikat, bo ich następcy skutecznie umożliwiali im spotkanie z tym, którego na ziemi prezentują.

2 polubienia

Ale Franciszek wie co robi jedzac z wspolnego kociolka. I mieszkajac poza apartamentami papieskimi.
Ten kardynal od ksiazki to biskup jeszcze z nadania JPII i pozniej kardynal - Benedykta.

2 polubienia

Hehe No nie … Wcale nie powinien się zmieniać xd

Żałosne jak KK się zmieniał na przestrzeni wieków… Coraz bardziej upada, a ten jeszcze Franka krytykuje, za to, że próbuje naprawiać ten twór …

Benek to jakiś kretyn kompletny jest … Z takim podejściem to KK upadnie jedynie szybciej i nic więcej …

Coś mi mówi, że Benek to tylko o mamonie myśli …

A Franek przynajmniej próbuje się z tym kryć, bo nie wierzę, że jest tak pięknie i duchowo …

1 polubienie

A dla mnie prawdziwy papież to Benek który siła został stracony z tronu i zastąpił go lewak który chce zniszczyć kościół i tyle amen… :rofl:

1 polubienie

Benek został stracony? Jak to?!
Snajper? Trucizna?

3 polubienia

Niestety w sumie to jest na odwrót :slight_smile: Tylko nam Polakom to ciężko ogarnąć, ale cały Zachód patrzy inaczej. Ten bardziej racjonalny Zachód …

2 polubienia

Jakie wy macie… Plaskoziemne… Nie… Płaskie myślenie o świecie :rofl:

I czemu Ja jeszcze nic na ten temat nie wiem :grimacing: !

Aaa strącony. Kurna pisz po polsku.

1 polubienie

Strącony to był Szatan z nieba xd

Nie zgadzam się z tym i nie ma to nic do tego czy jestem Polakiem bo większość życia przeżyłem poza Polską… Ale. To zależy od tego jak komus podoba się kościoł… A ty w ogóle jesteś katolikiem? … Zresztą jest tyle info na internecie co robi Franciszek że nie ma to nic wspolnego z tym dobrem dla tej religi… Ale to znowu zależy od tego jak ktoś postrzega to wszystko… Przecież to jest do zauważenia że większość ludzi anty kk nagle podoba się papież a ogólnie cały Kościół jest zły… I właśnie przez samo takie coś mogę uważać na odwrót jako Katolik.

1 polubienie

Nie przypominaj mi. To bolało.

1 polubienie

Nie bluźnij, bo papieża nie ludzie wybierają, a Duch Święty. Jeżeli jesteś katolikiem, to musisz to wiedzieć. A Ty podważyłeś decyzję samego Boga w postaci Ducha Świętego. Co z ciebie za katolik? Czyżbyś był pd Boga mądrzejszy? Że źle wybrał?

2 polubienia

A tam takie bajki… Zydy mogą wszystko :rofl:

1 polubienie

Czyżbyś był Żydem?

1 polubienie

Nie powiedziałem tego :rofl:

1 polubienie

Ale zasugerowałeś, najpierw podważając boską decyzję, a potem twierdząc, że Żydzi mogą wszystko.

No dobra, nie jesteś tym Żydem, ale za mądrzejszego od Boga się uważasz. Spójrz, co napisałeś o papieżu, którego sam Bog wybrał.

2 polubienia

Niemiecki żyd kurła.
Gumowy von Krokodyl und Cośtamcośtam.

3 polubienia