Czy Benedykt XVI wbił nóż w plecy papieżowi Franciszkowi?

Po co piszesz o tym Bogu… Przecież każdy wie że to nie Bóg wybiera…

1 polubienie

Mobbing pracowniczy :rofl::joy::rofl:

2 polubienia

Każdy ateista to wie.
Ale jednym z najważniejszych dogmatów kościelnych jest to, że każdy papież wybierany jest z tchnienia Ducha Świętego poprzez ludzi. A więc albo udajesz katolika, albo nie masz pojęcia o wierze i kościele, o który się tak tu wykłócasz.
Krytykując papieża, krytykujesz Boga. Zrobiłeś to. Amen.

3 polubienia

Przecież każdy kardynał wie w głębi duszy że jest to jego decyzja :rofl:

1 polubienie

To znaczy, że każdy kardynał popełnia grzech ciężki.

2 polubienia

Co ja pacze synek?

1 polubienie

Synek katolik blużni. Skusiłeś go?

3 polubienia

To coś nielogiczne wygląda. Przecież sam piszesz ze o tych wszystkich papieżach o krzyzach o kościołach że to wszystko nie ma nic wspólnego z nauczaniem Chrystusa… Więc nie ma… Została stworzona ta religia i ludzie wybierają papieża i stawiają kościoły… Mnie to nie przeszkadza…

1 polubienie

Opętałem.
Wybacz mu bo nie wie o czym bluźni. Zakręcił sie jak tampon w piździe.

2 polubienia

To ja piszę, nie Ty. Ale ja otwarcie stawiam sprawę. Bluźnię i grzeszę na swój własny rachunek.

2 polubienia

Wybaczam.

2 polubienia

A to już co innego. Jestem katolikiem i wierzę w Boga ale to nie znaczy że mam wierzyc w niestworzone rzeczy… Przecież jeżeli by tak zliczyć… To katolików jest kilka procent z tych zadeklarowanych, bo nie wierzę że Katoicy jakich mam obok siebie wierzą w choćby to że papieża wybiera Bóg! XD(przyjmując że ja nim nie jestem bo w to nie wierzę)

1 polubienie

Może wróćmy do benka i franka. Panowie w bieli wyraźnie się od siebie różnią. Benek przed zgonem chce namieszać.

1 polubienie

Papieża wybiera sie na zakrapianym konklawe. Ludzka rzecz.

2 polubienia

Na temat, proszę, kolego, na temat. Umazałeś się tu kałem grzechu po szyję i żadne wykręty tu nie pomogą. Ja tobie wybaczam i liczę na miłosierdzie boskie, licząc, że On tobie też wybaczy, jeśli cię takiego stworzył i nic na to nie poradzisz. Amen.

2 polubienia

Piszę na temat… Jeżeli według ciebie nie jestem katolikiem to katolików na świecie jest ułamek tego co piszą w gazetach :rofl: nie zdawałem sobie sprawy ze nie-katolik może mieć katolików współczesnych za takich fanatyków :rofl:

1 polubienie

Panu bogu nierzadko glina gniła. Ale nadal lepił. Z kałem to on ją mieszkał. Właściwości wiążące miał.

Podważyłeś boską decyzję, stało się i nie odstanie.

1 polubienie

Mam jeszcze setki pierwszych piątkowy w życiu… :rofl:

Dobra koniec tego grzeszenja… Trzeba się ogarnąć… Rano msza do odprawie ja.

1 polubienie