Czy byłbym uważany za dobrego jasnowidza, gdybym trafnie przewidział,

że w ciągu 3 miesięcy Europa i Ameryka Płn. znikną odmętach oceanu?

Nie

Dlaczego nie? Myślisz, że to takie proste? Jeśli ludzkość powierzy mi przewodnictwo nad nią, to te kontynenty szybko wyłonią się z powrotem.

Fizycznie to tak się stanie

Zderzenia kontynentów?

иди на хуй

4 polubienia

Jeśli ty jesteś naszą ostatnią nadzieją to mamy przejebane

2 polubienia

Jak mnie wqrwia że gość nie ma 100 letniego bana na Pytamy… Można pisać tutaj co się chce? W czasie gdy świat płacze nad Ukrainą pojawia się Zbig i chwali Putina. @okonek Ty tu jesteś na ozdobę i do pogaduszek czy po to żeby takie rzeczy się tu nie działy? Na co czekasz? Aż będzie jeszcze bardziej chwalebne peany na czesc Putina piał? Ban przynajmniej do końca wojny a nie przegadywanie!

4 polubienia

Ja proponuję wziąć do kibla i pałą po jajach :joy:

1 polubienie

Nie… Na innych serwisach gość nie ma prawa bytu za swoje poyebane teorie a tutaj? Tutaj się swietnie bawi bo może. Bo generuje ruch na stronie? Kuźwa mogę walić po 5 tematów dziennie jak ilość się liczy. Co my możemy zrobić? Nie odzywac się? Tak,tylko to niczego nie zmieni. Wstyd i porażka. Jeden troll a wqurwia chyba wszystkich i nic się z tym nie robi.

3 polubienia

Dwa pytania w jednym
Ozdobą nie jestem
Co do reszty negocjumy. :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

Piochus…Po czym???
Proszę Cię…chyba po swoich bym się musiała lać…

2 polubienia

No dobra po orzeszkach

Nie,nie będę negocjować. Jeśli uważasz że ktoś głoszący takie teorie pasuje do tego miejsca to gratuluję. Rozumiem dużo,sama często jestem kontrowersyjna i w opozycji,ale chwalić tyrana podczas wojny? Nie mieści mi się w głowie że tak dalece sięga tolerancja. Ba! Że w ogóle tak daleko może sięgać. Zrób z tym co chcesz,dla mnie tolerując to, nie masz jaj jak i Zbig…

2 polubienia

Proponuję bana a powód szerzenie ustroju totalitarnego co w Polsce jest karalne.

3 polubienia

Aaaa fakt. Ozdobą to przecież ja jestem.Z nerwów mi się pomyliło. Mea Maxima Culpa .

1 polubienie

Oczywiście że tak.

Demokracja polega na tym żeby nie

Demokratycznie to koledze się na coś zbiera

1 polubienie

Akurat tu jesteście, to tu napiszę. Zełenski podpisał wniosek do UE, zeby go przyjąć. SpraWDZAJCIE NA SWOICH PORTALACH CZY COŚ CIEKAWEGO NAPISALI, A JA WRACAM NA SWÓJ.Pardon za capsa, to nowa klawiatura czasem robi mi numery.

2 polubienia