Czy byście skorzystały?

Znowu zdominowaliśmy pytanie andi. A ona nasienia alfa szuka

2 polubienia

Ty akurat możesz w pytaniu dominować, koleżanka szuka przystojnego samca :wink:

1 polubienie

To ja chętny. Możemy się spotkać u niej lub u mnie. Mam dobre geny. Najwyżej będzie miało ciągoty do flaszki. Ale za to będzie ładne i nie głupie

2 polubienia

@Andi Żeby nie było podobne? : To może lepiej adoptować zarodek od fajnych rodziców.

1 polubienie

Teraz ruch należy do Andi, ja znikam, za ciotkę przyzwoitkę robić nie będę :wink:

1 polubienie

A dlaczego in vitro? Są bardziej tradycyjne i dużo przyjemniejsze metody. Bo skoro facet ma być przystojny i inteligentny, to i wrażenia estetyczne fajne i bedzie o czym pogadać w antrakcie :slight_smile:

2 polubienia

A Ty skończ z wódką.

1 polubienie

Jakiego alfa…

1 polubienie

Po co by mieli dawać swojego dziecko? :grin:

Bym musiała go dorwać gdzieś gdzie jest sam i ogłuszyć albo uśpić jakimś specyfikiem a potem zgwałcić a to jest przestępstwo a ja przestępczynią i zwyrodnialcem nie jestem. :rofl:
A poza tym przystojniacy to cwaniacy. Nawet się rymuje. Jak mają branie to wiedzą jak unieszkodliwić swojego plemniki odpowiednimi metodami. :grin: Bo inaczej by mieli za dużo alimentów do płacenia.
Przystojniak to też chłop ale myślisz,że każdy naturalnym sposobem będzie chciał zapładniać tj. poprzez inicjacje seksualną?

1 polubienie

@Andi Wiele par korzystało z procedury in-vitro. Część zdecydowała się (z różnych przyczyn) na stworzenie większej liczby zarodków. Ale plany życiowe się zmieniają a za przechowywanie “mrożonek” trzeba płacić. Część rodziców porzuca zarodki, albo dobrowolnie się ich zrzeka: wtedy można je adoptować i urodzić.

@Andi, nie wiesz kto to samiec alfa?

1 polubienie

Nie o to mi chodziło. To określenie nie ma nic wspólnego z opisem moim.

O matko… Nie wiedziałam. Jakie to dziwne…

@Andi https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/adopcja-zarodka-krok-po-kroku

nie :upside_down_face:

Ogólnie rzecz ujmując, ja nie wiem, o co Tobie w ogóle chodzi :wink:

Pewnie o bank spermy z katalogiem :grinning:

2 polubienia

Co kto lubi.
Ja tam jestem tradycjonalistką :wink:

1 polubienie

No ale po co?
Chcesz mieć klona swojego idola,to sobie odlew gipsowy zamów.
Jednorazowy wydatek i zawsze będziesz mogła sobie porozmawiać…


:wink: :upside_down_face: