Czy cos Ciebie wzrusza?

1 polubienie

Dosyć ckliwości :slight_smile:

1 polubienie

Mnóstwo rzeczy, np. muzyka, filmy, miłe gesty, małe dzieci i zwierzęta, starsi ludzie opowiadający o wojnie.

3 polubienia

Podobaja mi sie te posenki!

1 polubienie

Jak ja nie lubie tej ekipy…Patetyczne heavy aluminium.Mam jakas plyte z ta dziewczyna w sredniowiecznej sukni…Nawet nie dotarłem do konca…

Kiedys szybko wspieli sie na nasz top imprezowy w latach 80-tych,poznych.Kick to ich najlepsza plyta!

Bogaty wachlarz.Poza wojna ktora budzi we mnie raczej zlosc na zmiane z ciekawością,moglbym sie pod tym podpisac…

Marx raczej średnio…
Byl taki moment ze przestalem odrozniac Marxow od B.Adamsow,Seali,G.Michaelów itp :slightly_smiling_face:
Tak od polowy lat 80-tych,produkcja zaczela dzialac jak urawnilowka.Wszystko brzmialo identycznie…
Nawet cholera Joe Cocker i Tina Turner :unamused:

1 polubienie

@elsie, każda z tych piosenek należy do moich ulubionych :slight_smile:

1 polubienie

@collins02 , Marx tylko ta jedna piosenka, w przypadku zespołu Roxette, mam ich więcej, J.Cockera lubię, Tiny nie cierpię :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Private Dancer tez nie?
A to dla mnie jedna z lepszych plyt lat 80-tych…

1 polubienie

Też nie, nigdy mnie za serce nie chwyciła :slight_smile:

Mnie wzrusza jak ludzie opowiadają, jak wyglądało życie codzienne, jak sobie pomagali, jak wierzyli, że to się skończy. Rozczula mnie to.

2 polubienia

Chodzi o wojne?
No nie zawsze tak było…
Moj ojciec po kampanii wrzesniowej trafil do offlagu i nigdy z jego strony,nie slyszalem nic specjalnie krzepiacego…Matka z babcia zmuszone do pracy u Niemcow ale uciekac musialy dopiero przed czerwonymi…I to kanalami jak w powstaniu…
Nie ma nic gorszego od wojny.

1 polubienie