Czy cos pamiętacie? (wirus)

Skoro ludzie mniej pracują, albo tracą pracę, to tracą ci właśnie ludzie, a nie inni.

Czyli nie wiesz, ale jednak wiesz, że to jest TO i steruje tym KTOŚ. Widzę że teoria ma SOLIDNE podstawy i bez problemu znajdziesz innych wyznawców.

1 polubienie

Pobieżnie przeczytałem powyższe wpisy, za późno wszedłem, za duże tego aby studiować dokładnie. Poglądy są tak różne jak to tylko między Polakami być może.
Jest pandemia? - Głosy są rozbieżne, czy ktoś wie co to w ogóle jest, czy też nie wie.
Zabezpieczać się? - Ponownie, każdy Polak, wiadomo, ma swoje zdanie.
Czy władza z nami pogrywa z tą pandemią? - Pogrywa i to bezczelnie. - No gdzie tam, dbają o nasze zdrowie.
Czy na pandemii można zrobić interes? - Rozejrzyj się, maseczki. Ruch: 8,50 sztuka. Carrefour: 65 zł 10 sztuk. Apteka: 3 zł/szt. Biedronka: 9,99 3 szt, drugi kpl 50% taniej. Oceń sam czy ktoś tu robi interes. Nie musisz się zastanawiać kiedy mowa o kontrakcie na maseczki za kilka milionów zł. Tu na pewno interes jest. Tylko kto ma do takiego interesu dostęp.
Cd. Hektary płyt pleksiglasowych na różne osłony, hektolitry płynów dezynfekcyjnych ( naprawdę dezynfekcyjnych?), kilometry taśm ostrzegawczych itp.
Można jeszcze wspomnieć o zyskach politycznych ale tego nie ruszam.

Wierzymy czy nie, chcemy czy nie, ale zakwaterowano nam w mieszkaniu kozę (a może starego capa). Cokolwiek byśmy nie uważali, będziemy naszych władców chwalić jak nam tę kozę wykwaterują.

5 polubień

niedoczekanie, kozy nie oddam, swieze mleko na sniadanie to jest to.
a i trawniki przystrzyzone ekologicznie. :joy: :joy: :joy:

2 polubienia

Odpowiedziałam Ci w innym temacie. Ale tu uzupełnie: nie WIEM tylko nie chcę żeby mną manipulowano. No trudno: jestem jednostką wybitnie aspołeczną. Swoje własne JA stawiam na pierwszym miejscu.

1 polubienie