Czy coś wam podpadło w tym klipie?

Bez szukania w googlach.
Powiem tylko że w sieci zawrzało a sam Trzaskowski filmik usunął ze swojego konta

Czytalam, ze Trzaskowski i pies lenie, a żona przy garach.
A komu cos do tego? Ja tez nie lubie jak mi sie ktos po kuchni pod nogami plącze.
No chyba, ze w zboznym celu- uzupelnic poziom piwa lub wina w naczynku.

3 polubienia

Niestety za późno, zdążyłam już przeczytać o tym.

2 polubienia

Ani mnie to zìebi ani parzy. Tu za to uwidacznia się tym niby wrzeniem w sieci nasza cecha narodowa, marudzenie do usra…j potęgi… o byle co.

6 polubień

Dokladnie.Wlasnie to chciałem napisać…

4 polubienia

@benasek @Devil @collins02 , bo kogos z tym pseudofeminizmem nieźle porąbało.
Partnerstwo to nie konieczność jedzenia przypalonej brei, bo mąż, antytalent kulinarny, ma obowiazkowy dyzur w kuchni. Z rozdzielnika…
To taki przykład.

2 polubienia

Nawygłupiać na państwowym cycu to się każdy potrafi jak ma pieniądze. Tyle, że od kwietnia normalnemu człowiekowi będzie trudniej żyć, bo ceny :confused:

Tak w temacie?

3 polubienia

Jak ta bogini hinduska…

Nic mi nie podpadło i pewnie dla większości rodaków też nie.Natomiast jest kampania i stąd takie nerwowe ruchy u zainteresowanych.Osobiście nie przepadam za tym panem(,choć nic mi nie zrobił) ale dziś jestem przekonany,że nie pomyliłem się w ocenie.Nie chcę rozwodzić się na ten temat ,napiszę tylko jedno zdanie.On ma być prezydentem Polski? Z tak frywolnym zachowaniem i zmiennością podyktowaną stratą lub zyskiem medialnym?Krótkie spodenki i do piaskownicy.Dwa zdania .Dodam trzecie .Wytwór medialny ale i też odp. na odzew tego chwiejnego i infantylnego w poglądach społeczeństwa.

2 polubienia