Czy demokracja w USA jest w kryzysie?

Polityka będzie taka sama. Wydoić idiotów.

4 polubienia

Bo z Trumpem adrian sie dogadywał.

nie dogadywał a chciał go wysłuchać.

3 polubienia

jak lokaj z panem?

4 polubienia

Tak… Demokracja w USA jest w kryzysie bo ludzie wychodzą na ulicę i mogą wyrazić swoje zdanie…

Nie wiem skąd w ogóle takie pytanie XD

Jakoś nikt z lewaków nie pyta czy Demokracja w lewackiej Francji jest w kryzysie, gdy przez rok policja katuje demonstrantów na ulicach…

Ale jak to mówi się ostatnio… Unia podwójnych standardów czy jakoś… ( poruwnujac Francję z polska itp)

https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/136315570_263216711835240_1834139427088084778_o.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=2G0Ouru00I8AX-ypnIa&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=a4e1997885a19d5577ec24ea6af4594b&oe=601AE3BF

4 polubienia

Ty serio? w USA dawno by cię zastrzelili. Bo można.

2 polubienia

Dalej nie rozumiem o co chodzi i jaki to ma związek z tym co napisałem i z ogólnie pytaniem.

Jaki to ma związek z pytaniem.

w usa jako demokracje promowano broń dla każdego.

2 polubienia

Nie wiem czy kaestem za bronią dla każdego. Myślę że nie. Aha i chodzi o to że wyszedł tłum że swoją bronią na ulicę?

Ale Demokracja w kryzysie to chyba tłumienie takich demonstracji jak naprzyklad we Francji czy Rosji Białorusi.

weź klocki gumiś i idź spać

Napisz z czym się nie zgadzasz a nie obrażasz się na to że masz inne poglądy xd…

Jakie to pytamowskie XD

Po prostu jak dzieciak przechodzisz z problemów USA do francji. Tam to inna bajka.

1 polubienie

Bo mnie to irytuje ze jak są problemy w USA trumpa to każdy ( kto ma bardziej lewe poglądy) już robi alarm co się dzieje w USA.
Jak coś się dzieje w Polsce pisu to od razu każdy że w Polsce problemy z praworządnością… Pieją w całej Europie nawet…
Ale jak w ostatnich latach są takie zamieszki w lewackiej Francji to zawsze cisza…
Nikt nie zakłada chociażby pytania tutaj co z tą Demokracja czy praworządnością we Francji…

Jaś spalił się dawno. to farbowany lisek bez oblicza a płatny.

1 polubienie

Rozdziel to.

Demokracja W USA ma się dobrze. Łączenie tego incydentu z demokracją jest niezasadne. Ot, zdarzył się tuman prezydent i jego spora grupa wyznawców, która ma gdzieś demokrację, jak nie jest po ich myśli. Sprawa się uspokoi, a to co będzie za Bidena, to się dopiero okaże.

6 polubień

Aha to już wiem skad to pytanie… Dzięki. Nie mogłem zrozumieć dlaczego devil łączy demokrację z zamieszkami :rofl:

Ci od Trumpa jacyś tacy rdzenni chcą być? Toż to indiańskie było. Kraj przyjezdnych i niewolników.
https://i.iplsc.com/-/000AY9I79UHXAK2J-C123-F4.webp