Czy dzieci są na ogół wdzięczne rodzicom,

że je spłodzili, a mamy donosiły i urodziły?

Oczywiście spłodzenie to sama przyjemność męska, natomiast to co najtrudniejsze, to przypada kochanym mamom. Mnie się wydaje, że mamy są przez dzieci za mało kochane.

Nie wszystkie matki sa kochane …
To tylko mit spoleczny.
A co do ojców? Odmawia sie im okazywania instynktu opiekunczego na tej samej zasadzie.

2 polubienia

My faceci mamy nieporównanie wygodniejsze i łatwiejsze życie, stąd mamy więcej czasu na myślenie, co nie znaczy, że go mądrze wykorzystujemy. Kocham kobiety prawie jak stworzenia Natury i bardzo je doceniam.

Tylko cos z wzajemnoscia klopoty?

2 polubienia

Myślenie? Obys mysliwym nie został :joy_cat::joy_cat::joy_cat:

1 polubienie

Ja dobrze “trafiłem” na swoich rodziców, bo nie naciskali. :slight_smile:

2 polubienia

To mi nie grozi, bo dla mnie myślistwo i wędkarstwo/rybołówstwo to mega patologia i barbarzyństwo.

@Gwiezdnik, @okonek. Moi rodzice byli bardzo pracowici (w przeciwieństwie do mnie) i bardzo się starali, ale nie udało im się osiągnąć mądrej świadomości.

To nie jest taka oczywista oczywistość. Traktując partnerkę podczas aktu narzędziowo, partner czerpie z tego wątpliwą przyjemność, bo swym pseudosamczym zachowaniem pozbawia partnerkę przyjemności, a siebie przyjemności z dania partnerce przyjemności.

4 polubienia

Oczywiście masz pełną rację.

Zrobić dziecko łatwo. Trudniej je wychować.
My - pokolenia 70 i 80 powinniśmy być dumni z naszych rodziców. Nie mieli 800+, technologii, badań prenatalnych i atestowanych huśtawek. Mimo to żyjemy i… nie widzieć czemu robimy z naszych dzieci kaleki życiowe.

2 polubienia

Zależy co rozumiesz przez słowo “pracowitość”. Jeżeli chodzi o pracę zarobkową, to niezbyt mi się chce, ale muszę, ponieważ trzeba jakoś żyć. Ale jeżeli chodzi o inne kwestie, np rowój osobisty, to jestem pracowity. Muszę dobrze wykorzystać ten czas. :slight_smile:

2 polubienia

To czemu obrzucasz modkę @okonek epitetami jak ci skasuje jakiś wpis?

Bo czyni istotną szkodę internautom, pozbawiając ich wytworów mojej najwyższej świadomości.

Jesteś bardzo mądry.