Czy dzisiaj wszyscy się rozstają albo kłócą?

Czy jak w życiu coś się wali, to automatycznie trafiamy na takie tematy np. w telewizji? Właśnie oglądam “Królowe życia” i tam jeden bohater został porzucony, drugi też rozstał się z kimś…

1 polubienie

Nie. Takich tematów jest w media na co dzień bardzo wiele, ale jeśli dotyczy to nas bezpośrednio, to siłą rzeczy zwracamy na to większą uwagę.
A co się stało Żabko? :frowning:

3 polubienia

Kłótnie to normalna rzecz , im więcej uczucia dajemy , tym większe wymagania mamy , niestety nie zawsze nasze życzenia się spełniają.

2 polubienia

Mega poważne tąpnięcie.

1 polubienie

Nie.Tak bylo zawsze.Ale telewizja dziala wolniej niz zycie.

2 polubienia

Ojej, trzymaj się, pracuj nad tym, będzie dobrze!

2 polubienia

No i teraz niechcący przegladając fejsa widzę takie coś

5 polubień

dziękuję

Życiowa prawda…

1 polubienie

a oto kolejna mądrość, na jaką trafiłam niechcący przed chwilą :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Nie przeżyłam ( jeszcze) odrzucenia , jeśli się to zdarzy , pewno całą winę wrzucę na siebie .

1 polubienie

dlaczego?

1 polubienie

Ktoś Cię skrzywdził? Przytulam. Współczuję. :cherry_blossom:

4 polubienia

dzięki Krótko mówiąc, bez wprowadzania w szczegóły “wyszło szydło z worka”.

1 polubienie

Bo wiem jaka jestem , może mi w to nie uwierzysz , ale nie potrafię zabiegać o faceta , jeśli jakiś chciał nawiązać bliższy kontakt , wszystko było w jego rękach.
Mężowi nadal nie ulegam na każde kiwnięcie, to nie jest z mojej strony jakąś taktyka , ja taka byłam zawsze, trochę jakby zimna baba , ale mam ( podobno) w sobie “coś” co sprawia , że mimo to można mnie pokochać , to jednak musi być “silny” i zdecydowany facet.

3 polubienia

i tak trzymaj! skoro z Tobą jest, to znaczy, że tego chce albo umie to znieść po męsku :smiley:

3 polubienia

Od razu w ramach rewanzu,mam na mysli cudny tekst Marii Peszek o samotnym tacie…
I to tyle…

2 polubienia

Rzadko nie wiem co napisać. Nie wiem, jak Cię pocieszyć, ale… trzymaj się. Jakoś powoli będzie lepiej. :cherry_blossom:

3 polubienia

Byłam taka przed ślubem, wiedział jaką jestem kobietą , nie zmieniłam się , to nie jest tak , że miłości okazać nie potrafię , jak pokocham to do bólu , potrafię być zmysłowa i namiętna , ale nie przez 24 h i trzeba sobie na to zasłużyć.
Z drugiej strony potrafię zrozumieć faceta , że czegoś nie chce , lub ma ochotę na coś .
Pogmatwane to wszystko , nie potrafię pisać o tak osobistych sprawach.

3 polubienia

Dziękuję. Sama nie wiem co myśleć i co z tym zrobić. Chyba jak w Przeminęło z wiatrem pomyślę o tym jutro. Bo nie wiem, co będzie za chwilę, co będzie jutro. Nie wiem, czy zasnę. Nie wiem, co czuję, co będę czuć. Co się wydarzy? Kto się odezwie?

4 polubienia