Czy facet po wazektomii jest mniej wartościowy ?:)

Znam jednego co w oknie głównym na jakimś portalu społecznościowym ogłosił publicznie cały przeszczęśliwy, że poddał się takiemu zabiegowi. za 2tysiaki. Zaliczył najwyraźniej wpadkę z trzecim dzieciakiem… to było przed 500 plus :slight_smile: Ale żeby się tym chwalić…

Kazdy ma swoje problemy. Moze ma nadzieje, ze jak sie oglosi jako niezapylajacy to będzie mial wieksze wziecie?

3 polubienia

Po czym???

A co to jest?

Nie. Poza tym to jest odwracalne.

Na pewno jest bezpłodny wiec raczej nie jest pełnej wartości rynkowej :grin:

1 polubienie

Wszystko zależy od zapotrzebowania… :grin:

1 polubienie

@Pitbull Zależy na czym komu zależy, czy żeby mieć potomstwo czy też seks bez potomstwa.

3 polubienia

@collins02, @Devil, @elsie wedlug polskiego prawa mozna stosowac tylko.podwiazanie nasieniowodow, nieodwracalnych metod przez ich przeciecie używać nie wolno. Ale nie znaczy, ze nie wystapia powiklania w postaci zrostow. Panowie, bez obaw to nie jest kastracja.
Podobnie ma sie rzecz z kobietami - usuniecie jajnikow czy macicy moze byc usprawiedliwione tylko wzgledami zdrowotnymi.

2 polubienia

Bezplodny na zewnatrz, plemniki produkuje, a z tym sobie juz medycyna od lat radzi. Przeciez zdarzaje sie przypadki wrodzonej niedroznosci nasieniowodow. Do przeskoczenia

2 polubienia

Kto zrozumie faceta?
Może drugi facet…

1 polubienie

Nieważne co chcemy ale co możemy…samochodem bez świateł tez można jeździć ale tylko w dzień, jak ich nie ma to jest „niepełnowartościowy” :grin:

Czyli jak komuś nie zależy na lewej ręce bo jej nieużywa to po jej amputacji nadal jest pełnowartościowy ? :stuck_out_tongue_winking_eye: Oczywiście przejaskrawiam lekko

Ale w danej chwili nie jest :slight_smile: Ogólnie wazektomia jest teoretycznie odwracalna a w praktyce w znacznym procencie przypadków nie udaje się przywrócić sprawności

1 polubienie

Dlatego napisałam że to jest odwracalne.

1 polubienie

A ja ze często nie jest :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Trza do dobrego specjalisty… :crazy_face:

1 polubienie

Niektórym by się przydała przymusowa, kolega ma 20 lat i 3 dzieci na koncie, za 1. wierzył w skuteczność stosunku przerywanego, za 2. nie wiem, ale podobno coś mu pękło i wyszły…bliźniaki :joy: (serio)
A poważnie, uważam, że to akurat jest bardzo fajna metoda, zwłaszcza, jak ktoś już ma dzieci i nie chce więcej.

3 polubienia

Są ludzie, którzy lubią przeprowadzać “wiwisekcję” na własnym organizmie. Uzewnętrzniają wszystko, co ich dotyczy. Zobacz ilu jest chętnych na “Rozmowy w toku”, zobacz co ludzie piszą, jakie zdjęcia umieszczają na portalach społecznościowych. Myślą, że innych interesuje co wczoraj zjedli? Bo zamieszczają zdjęcia swoich talerzy. A ile osób zginęło, bo chciało popisać się w internecie selfie?

3 polubienia

Dla mnie facet jak każdy inny.
Gdy jest to świadoma decyzja, odpowiedzialne podejście do tematu to chwali się.

2 polubienia