Czy homoseksualizm może być kwestią mody i kultury?

Dzieci na etapie poznawania siebie już teraz maja myśli samobójcze - strach pomyśleć co będzie kiedy zacznie się prawdziwe życie i prawdziwe problemy.

a bo za tymi kandydatkami na Frau to nadazysz?

Myślę, że problem jest międzynarodowy.

tu raczej chlopaki maja problem zostac macho czy robic kariere jako model.
wzor kobiety (nie jako matki) ma sie nie najgorzej
wszedzie sie zachowuja jak ten osiolek co mu w zlobach dano…

@Fifka Przykre to, przerażające…

1 polubienie

@birbant Jakoś tego nie czuję. Czy zwykły człowiek z “plebsu” ma coś wspólnego z artystami, intelektualistami, klerem, naukowcami? To jednak odrębne światy nawet dzisiaj.

@okonek Z drugiej strony może lepsze to niż: Kinder, Kuche i Kirche? :thinking:

1 polubienie

pewnie, ze lepsze.
zwłaszcza teraz kiedy muzulmanska nawala usiluje wprowadzic swoje zasady.

A pietro wyzej mowiles ze co do mody to z pewnoscia nie.
Widze ze tu padly chyba wszelkie mozliwe wypowiedzi za wyjatkiem odpowiedzi na postawione pytanie.Dla mnie to wyklucza rozmowe ale mniejsza o to…
Jestem wrecz przerazony nieumiejetnoscia ustosunkowania sie do tematu.Po takich tekstach niekiedy,zastanawiam sie kto co niektorych,dopuszczal do matury???

No prosze…Czyli nie jestem wcale odosobniony w swoim sadzie.
To jest staly element reklamowo modowy a w niektorych srodowiskach,nawet fundament obyczajowosci.A ze raz silniej a raz slabiej atakuje media…Coz…Kiedys mediow wcale nie bylo ale to nie znaczy ze nie bylo srodowiska.
Co do ostatniego akapitu,z ktorym sie zgadzam…Poprawnosc polityczna,dotyczaca zreszta znacznie wiecej rozmaitych kwestii,nigdy nie pozwoli na to by jedna mysl,krancowo inna od tej holubionej,byla traktowana na tych samych prawach.Bo Ty tak na serio,nie masz prawa myslec inaczej.A jesli tak zrobisz,jestes “faszysta”,kanalia i wyrzutek…A w najlepszym przypadku pogradliwie"sredniowiecze".
A tak przy okazji…Mialas sporo racji i znacznie wiecej niz sadzilem piszac o…No sama sie domysl o czym :wink:

1 polubienie

Szkoda ze nikt nie pamieta tego co pisales o SS…A moze nie potrafia sie do tego odniesc? :innocent:

Ta cała obyczajowość, to nie jest sprawa zero jedynkowa. Zresztą i pod innymi względami nie nie ma czarnobiałego. To jest taki tygiel, gdzie wszystko się miesza. Zawsze tak było i jest nadal, że elity ciągną resztę, I ta reszta naśladuje te elity. Nawet w Średniowieczu tak było. Ba, sądząc po odkryciach archeologicznych, to nawet w wspólnotach plemiennych.

Chodziło mi o modę nie na homoseksualizm, a o modę na stosowanie go celem uzyskania popularności. Obok innych skandali. A to dwie różne sprawy. Bo sam homoseksualizm istnieje niezależnie od przemijających mód i kultur, ustrojów.

Istnieje takie pojecie jak subkultura. Proby zaszufladkowania jako pokolenie “jakiestam”
Greta z nory wylazla…
Jak popatrzylam na ten spęd w Niemczech i buzki prawie widza niwskazone, z obledem w oku niczym na wczesnym koncercie The Beatles?
Moze i lepiej, ze wrzeszcza o ekologii, bo jaby sie nastepca Hitlera trafil? Czarno to widze. Biedactwa jakby im zabrac cywilizacyjne gadzety i zarcie pod nos to by moze trzy dni pozylo (bo tyle czlowiek wytrzymuje bez wody) :wink:
A homoseksualizm? Byl, jest i bedzie. Im wiecej ludzi tym bardziej widoczny.
A jak historia prohibicji pokazuje? Zakazami tylko patologie stworzysz. Byl taki co z wiatrakami walczyl …

No tak, pisałem. Jakoś tak bez echa przeszło.
Pisałem też o zakonach rycerskich. Od Templariuszy począwszy.