Czy i kiedy powinniśmy mieć euro?

Nsfmierny fiskalizm,proby zniewolenia ludzi,zawsze obracaja sie przeciw rzadzacym.
Prohibicje w stanach tez wprowadzili i co?
Ze moga takie vos wprowadzic,zreszta do tego daza,by wyeliminowac papierowy pieniadz.
Nie znaczy,ze ludzie,nie beda obchodzic tych ustaw.
Poeejzewam,ze przyniedie to wiecej strat,niz korzysci,dla panstwa i bankow,bo to swiayowi bankierzy foruja te sprawy.

1 polubienie

Raz placilem katta,przez cale moje zycie,a to z tego wzglefu,ze zaklad pracy,na swieta Bozego natodzenia,kaxdemu pracownikowi,dal karty podarunkowe,bodajze na kwote 200€
Dokad pracowalem,nawet kata w banku nie mialem,dopiero ZUS I INPS mnie zmusili.

Nie wiem skąd bierzecie mity o tym że kraje które wprowadziły euro tego żałowaly. Jest wręcz przeciwnie, większość ludzi oraz przedsiębiorców bardzo sobie to chwali. Byłem ostatnio na Słowacji i pytałem zwykłych ludzi jak przyjęli wprowadzenie wspólnej waluty. - nikt nie narzekał!
Obyśmy przyjęli euro jak najszybciej!

Narzekają. W Niemczech są tęskonoty za marką, a w Holandii za guldenem. W Belgii i Francji też to miałem okazję słyszeć.

1 polubienie

@birbant ja do dziś słyszę tęsknotę za komuną

To jednak co innego. Strefa euro jest nieunikniona, ale niech ona nastąpi później, niż wcześniej.
Pamiętasz kryzys bankowy z przed kilku lat. Polska przeszła suchą stopą, dzięki temu, głównie, że w strefie euro nie była.

Lepiej trochę później niż później. Niech gospodarki trochę zrównają poziom, by móc samodzielnie opierać się kryzysom a nie czekać na dotacje ratujące tyłek.

1 polubienie

No i korzystny eksport.

1 polubienie