Czy imię,przezwisko,nick może zmienić człowieka?

Tensor -jak to możliwe ,że i tutaj się zjawiłeś?
Czarny charakterze z PYTAMY ?
Ryzyko jest takie,że zacznę dostawać “rozdwojenia jaźni” heh!

to moze Genowefa Pigwa?

3 polubienia

Siebie nie muszę grać=po prostu “sobą jestem” !
Ale gdy z jakiegoś powodu próbujesz “zmienić się”…
/przypomniało mi się jedno z pytań Mality/

Ktoś musi być tym złym, by za różowo nie było.

2 polubienia

Haha!

Jasne!Od nadmiaru słodyczy można mdłości dostać.Heh!

No właśnie, więc ja jestem znienawidzony, bo pisze prawdę. Piszę jak jest, a ludzie prawdy się boją i tyle

I ty takiego "złego " chcesz grać? :smile:

Nie pamiętam pytań Mality…

No chyba nie ty

Na pewno nie. W cudze buty wchodzić nie będę.

Tutaj ci “najwięksi” inteligencją nie grzeszą, więc łatwo ich oklamywac, a oni myślą, że to prawda :wink:

1 polubienie

Malita zapytała nas ostatnio o opinię na temat krytyki jej osoby-a przynajmniej ja tak to pytanie odczytałam.

2 polubienia

Gdzie jest napisane , że musisz mieć ten sam nick? Osobiście zmieniłam go wiele razy i świat się od tego nie zawalił.

1 polubienie

a za leniwa jestem na zmiany.
a moze to juz walka ze skleroza?

1 polubienie

Raczej to drugie , ostatnie moje Nicki to Eva :stuck_out_tongue_winking_eye:zbyt wiele kodów, numerów trzeba pamiętać .

1 polubienie

Trzeba jeść dużo cukru, mózg odżywia się cukrem, glukoza i wystarczy. Zacznie trybic i zapamietasz

Nikt mi pomysłu nie podsunął.
Nagle i na już musiałam “się określić” na nowym forum i tak tylko spojrzałam do kalendarza:
26 czerwca=imieniny Pelagii,
a niech tam …niezbadane są ścieżki skojarzeń…
/mawiają,że “kobieta najpierw zrobi,potem pomyśli.”…:thinking:/

Kiedyś lubiłam 3 razy dziennie zmieniać szmatki, w necie zmieniam Nicki i avki, nie rozumiem przywiązania do rzeczy, po cholerę dopisywać jakieś ideologię czy sentymenty do bzdur

1 polubienie

Może Pelagia coś nam więcej powie, Mamiya była bardzo powsiagliwa, zagadkowa :wink: