Czy imię,przezwisko,nick może zmienić człowieka?

Pisz jak uważasz-zawsze w razie “przesady” ktoś to zmoderuje,
albo UWAŻAJ! bo wytoczy Ci “proces o zniesławienie”.

1 polubienie

Ale ja piszę o spożywaniu cukru

1 polubienie

A ja o jakichkolwiek zmianach. Od cukru nie stronie , nic nie pomaga , pamięci nie poprawia.

Chcącemu nie dzieje się krzywda :slight_smile: Dobranoc, ja jutro na 6 do pracy, normalni ludzie pracują, a nie rozkminiaja, że tylko kasa się dla nich liczy

1 polubienie

I dobrze Ci tak , ja już podziękowałam za pracę w soboty i niedziele :stuck_out_tongue:

Eva akurat ostatnią rzeczą o jakiej myślę gdy wchodzę w wirtualny świat jest IDEOLOGIA,
dla mnie zawsze to “rozrywka i relaks”.
Sentyment zostaje gdy to ktoś nadaje Ci przezwisko czy nick=“mamity” sama nie wymyśliłam
/zresztą każdy może mieć swój sposób podejścia do życia-tego wirtualnego TEŻ!/

1 polubienie

Jasne , dla mnie to też rozrywka, wolę zmieniać nicki, avki, niźli bawić się w samozwańczego psychologa i mieć gotowe rady na wszystko dla wszystkich, które i tak pytający mają w d… :grin:

Genowefa Pigwa to moja młodsza siostra :sunglasses:

1 polubienie

Może może

Ciesz się nowym nickiem i bądź sobą, to najlepsza chyba rada
Też zmieniłam nick i zmieniam avatary ale zawsze pozostaje tą samą :wink: choć takie odświeżenie czasem pozwala spojrzeć nowym okiem, albo np. pokazać siebie od innej strony np. wyeksponować to czego wcześniej za bardzo nie odkrywaliśmy przed ludźmi…i wciąż jesteśmy sobą.

1 polubienie

Tak, w pewnym sensie. Na pewno zmienia człowieka w oczach innych.

2 polubienia

Kurczę-to naprawdę jakieś dziwne fluidy skierowały mnie w stronę TEJ POSTACI i teraz już nie wiem -czy mogę używać tego nicku czy nie…?

W tym jest jakaś TAJEMNICA …