Czy Jan Tomaszewski w piłce nożnej i Lech Wałęsa w Polityce to dobre porownanie

Ludzi którzy w swoich dziedzinach są takimi przedstawicielami chamstwa gburactwa wsi ośmieszania się? Czy Jan Tomaszewski to jednak ktoś więcej? To wyższa kultura? xd

https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/854762/eliminacje-euro-2020-izrael-polska-jan-tomaszewski-skandaliczny-koncert-brzeczka

Według mnie ludzi nie urodzonych przed 80 rokiem powinien obowiązywać prawny zakaz wypowiadania się na temat Solidarności i ludzi Solidarności (piszę to z niewielkim przymróżeniem oka).
Nie żyjąc w tamtych czasach, znając je tylko z przekazów, nie są w stanie ocenić działań, atmosfery i ludzi owego czasu.
A takie wypowiedzi jak powyżej to czyste chamstwo i buractwo.

4 polubienia

:rofl: Przecież napisałem kulturalnie i obiektywnie, po drugie to pytanie, po trzecie precz z dyskryminacja, po czwarte napisałem ładnie Lech Wałęsa a mogłem napisać Bolek co było by bardziej odpowiednie. Na serio zauważam że ludzie tutaj są tak bardzo skrajni na jedną strone i nie widzą co oni wypisują a oczekują szacunku dla swoich autorytetów… W takich sytuacjach próbują napisać coś obiektywnego jednak wychodzi obłuda… Jeszcze gdyby na serio to pytanie było jakimkolwiek chamstwem patrząc jakie pytania sa tu zadawane codziennie…

Chociaż widząc kto odpisuje, nie spodziewałem się takiej kultury :rofl::rofl:

Ludzie (wymienieni z imienia i nazwiska)

To jest napisane kulturalnie obiektywnie.

1 polubienie

Nie wiem ktory ma na starosc bardziej zryty beret?
Ale to inna sprawa.
Natomiast porownywac zawodowo swietnego bramkarza z kiepskim, niedouczonym elektrykiem?
Ze o intelekcie nie wspomne? Daruj Wasc…
A co do obecnej pilki noznej? I jesli ma racje, a pewnie ma?
To i tak jest dosc powsciagliwy w ocenie.

1 polubienie

Rozbawił mnie atak na Furmana… najlepszego piłkarza naszej ligi. On powinien być powołany już dawno temu, bo drugi sezon gra na bardzo wysokim poziomie.

Ja od lat za pilka nie tylko polska nie nadążam.
A moze juz zapomnial wol jak cieleciem byl? Tomaszewski tez miewal slabsze lata.

1 polubienie

Ale Furman to akurat jest w swoim najlepszym momencie kariery…

Wierze Ci na slowo.
Ja sie odnioslam jedynie do porownywania Walesy z Tomaszewskim.

1 polubienie

Ty w ogole nie rozumiesz slowa"chamstwo"…
Moze tego w Niemczech nie uczą ale prawde mowiac,GÓWNO mnie to obchodzi na polskim forum gdzie błąkasz jak sie jak ślepiec ktory nie moze zanleżć sobie miejsca…
Tomaszewski ma racje a ze traci cierpliwosc…Gdybys czytal ze zrozumieniem,wiedzialbys o co mu od dawna chodzi…
Tez byl kiedys trenerem i choc bez wielkich sukcesow,ma pojecie o tym fachu wieksze niz niedzielny kibic.A juz idealnie trafia w naszą sytuacje w relacji pomoc-atak…
A Ty jak ostatni burak,pyskujesz nie majac nic na swoim koncie.W dodatku o kulturze:)
Nie bede ci wmawial chamstwa boi stać mnie na to.Ale rozmiary glupoty niech ocenią inni.

:rofl: Ale ja nawet nie czytałem tego artykułu który podałem… Przeczytałem tylko ze jest oburzony, dlatego skojarzyło mi się z takim Wałęsa. Prawdę mówiąc to myślałem że to o Wałęsie coś będzie “rozmawiać” …
Poza tym chamstwo pokazałeś teraz ty, ale ja w przeciwieństwie do ciebie nie obrażam się na randomowych użytkowników na jakimś forum xd od następnej minuty możemy popisać na temat piłki nożnej czy problemu uchodźców xd znaczy ja mogę z tobą , ty ze mną juz nie… szkoda :rofl: ludzie to skomplikowane stworzenia…