Czy jest cos takiego że

@okonek @collins02 @efka Bo wstawiłam linki z filmami wyszukane przez gogle i zero obrazu się ukazało. Spróbuję udostępnić z YT.

2 polubienia

To moja ulubiona plyta Kitaro.Z pieknego,dokumentalnego filmu pod tym samym tytulem.
Yanni zlewa mi sie w jedno,czego bym nie wrzucił ale…W nagraniach koncertowych jest jakby wiecej uczucia…
Tutaj z koncertu w Grecji…

2 polubienia

Mamy identyczne zdanie :wink:
Kitaro bije na głowę Yani.

2 polubienia

Cisza. Nie mogę bez niej żyć.A najgorzej jak coś papla i gada i wrzeszczy. Muszę mieć wytchnienie.
Gada i gada a ja nie mogę zebrać myśli. Tak klepie tym słowem bezmyślnie po uszach.

2 polubienia

fajnie, ze mi Kitaro przypomniales - mam chyba ze trzy jego cd siegajace gdzies przelomu lat 80/90?

2 polubienia

Na codzien to ja nie lubie takiej muzyki.Np. J.M Jarre,poza koncertem czy Zoolook,moze dla mnie nie istnieć.Ale Kitaro,moze dzieki tym orientalnym smaczkom,zachowal i oryginalność i wdziek…

ja czasem go lubilam posluchac.
ale ze dwa lata co najmniej odlezal.
ostatnio mnie wzielo na marszobiegi Sabaton. na razie tylko z internetu.

Znaci tego gościa?

.

Niektórym to trzeba elementarnie :stuck_out_tongue:

Nie. Obstawiam, że @waranzkomodo wpisała w wyszukiwarkę Google tytuł utworu.
Wtedy faktycznie pobranie wyświetla się jako link.
Wyszukiwarka You Tube działa inaczej.
Pewno była w pracy. Na słuchanie muzy czasu nie miała.

Oczywiście :relaxed:

w tej chwili google stal sie wszędobylski, mozna by powiedziec, ze pcha sie miedzy wodke i zakaske sprawdzajac co by tu zareklamowac?

Tak. 3 takie ulubione utwory (jest ich oczywiście dużo więcej, ale te najulubieńsze): najlepiej w wersji karaoke, żeby móc się wczuć na maxa, i w takiej głośności żeby sąsiedzi, też się mogli wczuć :stuck_out_tongue_winking_eye: : 1. Josh Groban - Brave [Official Music Video] - YouTube
2. Alanis Morissette - I'm A Bitch - YouTube 3. The Greatest Showman - Never Enough Lyric Video - YouTube

1 polubienie

.
https://youtu.be/EoA6HqLai-Q

.

1 polubienie

@efka @okonek @collins02 @benasek Może dlatego że na telefonie… Nima łobrazu ino linki :confused:

1 polubienie

@efka O! Dzięki bardzo!!! :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 polubienie

Ja to wstawiłam z telefonu :wink: pokazałam wyżej, jak masz to zrobić. Utworów szukaj w wyszukiwarce You Tube.

1 piosenka super!

@efka Tak zrobiłam…

1 polubienie

No co Ci mam napisać? Zmień telefon na nowszy? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

@efka Bo mam aplikację YT i może dlatego :thinking:

1 polubienie