Czy jest większy obciach?

Większy niż Kaczyński w gangu i w czapce z daszkiem???
Rozumiem że można być bezkarnie idiotą…W końcu w każdym kraju i systemie pewnie sie taki znajdzie…
Ale żeby nikt z otoczenia,nikt z tych wszystkich wampirów przyssanych do pisowskiego cycka nie powiedział choć słowa,nie odradził???
A moze to celowe?
Przekaz do poziomu Lepera na chinskim murze,w bialych adidasach z ccc? :thinking:
Oczom czasem nie wierzę…
Nie wstawiam zdjęcia bo by mi palce zaczęły śmierdzieć…
Zresztą każdy widział…

2 polubienia

no przecież to chyba jak Donald Tr.on chce być…widzę aluzję :nauseated_face:

2 polubienia

No ja akurat nie widzialam … leninowka to byla czy bejsbolowka :wink:
A nie wiem czy nie byl od Leppera lepszy Duda - w wieczorowych bucikach na Wielkim Murze zimą piruety trenował.
image

1 polubienie

Nie było to moim celem choć przyznaje że ta stylistyczna nędza czasem znajduje wspólny mianownik i rodzi nie lada konsternację…
Kibicowalem Trumpowi,głownie wtedy gdy znalazl sposób na kontakt z Kimem…Niemniej całość to wstyd i przygnebienie.
Czy wieksze niz za poprzednika?
Nie wiem i nie bede więcej mieszał kijem w szambie…

2 polubienia

Tę mizerię moralną czasem komentują np.Powstańcy. Warto poczytać przed czym przestrzegają…

A juz sie doszukalam - cos jak ta patriotyczna pelerynka przeciwdeszczowa…
Bejsbolowka…

2 polubienia

To jest look prawdziwego Polaka. :smiley:

2 polubienia

Obawiam się że masz rację…

2 polubienia

Pamiętam jak prezes niektórych Polaków występował w biało-czerwonej foliowej kapotce przy okazji wypadu w Pieniny. Może to była wycieczka w inne rejony ale na pewno z posłem Suskim. Nie wiem czemu takie rzeczy zostają w pamięci. :thinking:

2 polubienia

Bo Suweren to akceptuje. Taki swoj chlop, brat-lata. Wielu lidziom.sie to.podobq bardziej niz nadete garnitury i lakierki na nogach.

3 polubienia

Swój chłop, tu poszczuje tam poszczuje…a jeszcze są korzyści, że ze szczucia się coś w wyborach ugra na natrojach…

1 polubienie

Straszy, ze Niemiec nie pozwoli grzybow zbierac w lasach? A ja sie pytam w jakich lasach? Jak PiS wszystko wytnie?
No może jakies dzikie pieczarki na pastwiskach, bo kozlarki to pewnie będą zakazane, jako, ze jast to grzyb zyjacy w mikoryzie z brzozami. :wink:

2 polubienia

Bo to polski Trump jest.
A reszta chce tylko żreć z koryta

4 polubienia

Taaa… Zabroniliby Polakowi grzybobrania. :smiley: Będzie podziemie grzybiarskie. Lampka czołówka i w las miły bracie! :smiley:

1 polubienie

Jaki las? Przeciez wszystko wytną.

2 polubienia

…kogo by tu jeszcze poszczuć panowie? :thinking: Może Czerwonego Kapturka na wilka albo krasnoludka na grzybki?

1 polubienie

To po piwnicach się będzie grzybnie hodowało! Polska jesień bez grzyba?
Mam koleżankę, która hoduje boczniaki. W okresie wysypu robi z nich wszystko. Próbowała nawet piec ciasto. :face_with_hand_over_mouth: Może i borowik zechce rosnąć w piwniczce.

1 polubienie

Poszczuc parę gejów Zwirka i Muchomorka Štaflíkiem i Špagetka.

3 polubienia

Co Ty, w czasach świetności Żwirka i Muchomorka nie było gejów. To są przyjaciele.

Boczniaki to nie problem, chyba latwiej hodowac niz pieczarki?
Ciasta to z nich nie probowalam robic, ale francuskie wypieki jak tarta czy quiche z boczniakami sa znakomite.
Jeszcze tylko marynowac nie próbowałam. Tu w kazdym sklepie obok pieczarek.

1 polubienie