Czy jeżeli Robert Biedroń będzie prezydentem to

Jego partner życiowy będzie 1 damą?
Lewica wystawiła Roberta jako kandydata na prezydenta.

3 polubienia

Tak by wypadalo :slightly_smiling_face:
Ale nie bedzie.

1 polubienie

Lubię Roberta ale chyba nie jesteśmy jeszcze gotowi na taką 1 damę

1 polubienie

Jest mi to akurat zupelnie obojetne,pod warunkiem ze trafi do szkół.I bardziej bym sie przejmowal jego socjalizmem.

Para prezydencka

Jest klasa i elegancja.

Nie jest to nierozwiazywalne, protokol dyplomatyczny przewiduje takie sytuacje, choc na ogol dotyczy to zwiazkow formalnych, nawet jesli wg prawa jest to tylko zarejestrowany partner. Zwiazki na prawach malzenstwa nie wszedzie istnieja. Oczywiscie pisze o krajach cywilizowanych, gdzie pod koldre oficjalnie sie nie zaglada.
Ale niepotrzebnie sie martwisz, po pierwsze niewiele osob bedzie na niego glosowac (chyba, ze nie doceniamy rozmiarów kryptogejstwa w narodzie), a po drugie w prawie polskim nawet sprawa konkubinatu hetero nie jest rozwiazana, a co dopiero mowic o jakichkolwiek zwiazkach homo? Kawaler by byl i to bez kota czy dwoch. :laughing::joy_cat:

4 polubienia

Szkoda. Liczyłem na bekę.

Juz nie pamietam - ale bodaj premier Luksemburga ma meza - po prostu w czasie wizyt oficjalnych jest traktowany tak samo jak zony i mezowie hetero innych przywodcow. Beka to by bylo jakby przyjechal do Polski. Chyba lepsza niz w czasie pierwszej wizyty obecnegi krola Hiszpanii z zona w Maroku, gdzie Muhammad chcial byc postepowy i zastosowal europejski protokol pojawiajac sie rowniez z zona ubrana po europejsku - biedni ministrowie i reszta funkcjonowala jak stado blednych owiec w kwestiach kto kogo wita, w jakiej kolejnosci i co w ogole zrobic z tymi babami placzacymi sie pod nogami? Bo tez zony przyprowadzili.
Tu trzeba przyznac, ze poprzednia krolowa Sofia, jak do Hiszpanii przyjechal prezydent Iranu i odmowil podania reki kobiecie - krolowej to pieknie go potem traktowala jak powietrze, a raczej jak kupe mierzwy, w ktora nie nalezy wdepnac.

2 polubienia

Dlaczego “by wypadało”? Jest kawalerem, nie musi mieć “damy”. A skąd wiesz, czy w tym związku to ten nieogolony, to nie facet? Wtedy Biedroń byłby prezydentem, a jego “mąż” kim?

2 polubienia

Przy obecnym polskim prawodawstwie to predzej Yaro z zona kotka bo hetero i zgorszenie mniejsze :rofl::joy:

2 polubienia

To chyba nie chcą aby ich kandydat byk prezydentem… Już ten Zandberg dużo lepszy… W ogóle nawet by pasował.

bo ty komunista jesteś :slight_smile:

1 polubienie

Jak to

Tak to :slight_smile: Pogódź się z tym. W Polsce to normalne, że lewak jest za prawem i wolnym rynkiem… a prawak za Zandbergiem i Pisem które by wszystkim, wszystko odebrali :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Tak lewaki leczą kompleksy chyba :rofl:

Jak lewaki mogą mieć kompleksy jak przecież są durni i wstydu nie mają? :stuck_out_tongue_winking_eye: A skoro takie głupie, to na bank nie kłamią w kwestii tego żeś ty komunista.

1 polubienie

No w sumie racja xd
Ale nie rozumiem przecież Zandberg to taki sam lewak jak Biedron a ty to podzieliłes… Chyba za ja czegoś nie wiem.

Przyszła chwila krokodyla
co z Zandbergiem w lewo dyla
skoczył chłopak tak uroczo
w socjalizmu nurt ochoczo
bliskie to są jemu sprawy
Piotrowicze, Jarosławy
zabrać hajs burżujom wrogim
bezrobotnym rozdać drogim
co się elektorat zowią
niech nad kartą się nie głowią
lecz stawiają gdzie trza krzyże
państwo jakoś się wyliże
z tej terapii konowała
komunisty radykała
co się różni od Gomułki
tym że z księżmi robi spółki
ukryć brachu pedofila
i niech radio czas umila
:wink:

1 polubienie

Może być. Przeczytałem cały! Xd

1 polubienie

Bajka była, teraz spać Krokodylątko :wink:

1 polubienie