Czy ktoś wie: O co chodzi z tym papierem toaletowym?

Kasza, ryż, cukier - to rozumiem. Olej wiadomo, bo prezydent mówił że tani… znaczy promocja.
Ale dlaczego nie ma papieru toaletowego? :open_mouth:
Dlaczego właśnie papieru? Przecież to nie jest pierwszy towar o którym myślimy w czasie apokalipsy?
Tak myślę, że może to się wiąże z tym, że Polacy nie czytają prasy i książek? W PRLu jak brakło papieru, to się gazetę pocierało w dłoniach, żeby ją rozmiękczyć… :wink:
A teraz czym? Ekranem komputerowym? Czytnikiem e-booków?
Z tej perspektywy to ma sens :stuck_out_tongue_winking_eye:

9 polubień

Bo papier jest dobry na wszystko :wink:
Nawet jak Ci się skończą ręczniki papierowe czy chusteczki higieniczne, to wtedy jest jeszcze… papier! :stuck_out_tongue_winking_eye:
A w książkę nie wytrzesz ani nosa, ani…czegoś innego :blush:

5 polubień

Właśnie wierszyk napisałem w temacie :slight_smile:

6 polubień

Z papierem toaletowym o to chodzi by chodzić z nim do kibla…,
bo ten koronawirus
to jest niezły świrus…

2 polubienia

Jak się nie będzie z sedesu wstawało… to po co papier? :wink:

Tak czy inaczej: Mamy przesrane…

3 polubienia

Do papieru wysmarkać sie można i stół przetrzeć. Nie tylko do srania to jest.

2 polubienia

Bo papier toaletowy ZAWSZE był w cenie!

3 polubienia

No to się pośmiałam! :sweat_smile:

1 polubienie

I podłogę wytrzeć!

1 polubienie

Papier toaletowy należy do towarów pierwszej potrzeby. A bywa, że jest to potrzeba najpierwsza z tych pierwszych. :grin:

6 polubień

I ona, ta potrzeba w ogóle o zdanie się nie pyta.

5 polubień

No i jaki z tego wniosek?..że to naprawdę wartościowy papier jest! :rofl:

5 polubień

Pierwsza osoba zmarła właśnie :confused:

1 polubienie

Wiem. 57 lat miała. W Poznaniu.

Ja nie wiem, ale wczoraj, kiedy wróciłam do domu, a u mnie wybuchła panika, zastałam z zakupów oprócz puszek, makaronów, oleju, mleka itp. też właśnie papier toaletowy :wink:

1 polubienie

Gdybym miał powiedzieć co myślę… to zważywszy że nie ma środków higieny i ochrony dla lekarzy, masek, rękawiczek, respiratorów… to w ciągu tygodnia lub dwóch wszystko będzie zamknięte, ogólna kwarantanna w kraju i wojsko na ulicach.

4 polubienia

Rękawiczki diagnostyczne w hurtowni mają 3 razy większą cenę niż przedtem i sklepy wobec tego przestały je brać.

1 polubienie

Wcale się nie zdziwię, jeżeli to skończy się rewolucją. Niech tylko zwykłym ludziom zacznie kilku podsatawowych artykułów brakować…

2 polubienia

Może to papier wartościowy? Jak ktoś przed epidemią miał już zapas, to teraz może sprzedać z zyskiem xD

Poważnie pisząc, być może ludzie się obawiają, że jeśli cały papier zostanie wykupiony, to nie starczy dla nich?

1 polubienie

A poza tym ten papier jest g…wart. Czyż nie?

3 polubienia