Czy ktos z was cos takiego mial?

Raczej nie. Miałabyś zaburzenia widzenia, prądy podskórne i mrowienia. Chodziłabyś jak pijana. I szklanki byś upuszczała.

1 polubienie

Dyski (kilka) to juz nie na swoim miejscu…

1 polubienie

O rany, takich objawow nie mam! Dzieki za pocieszenie :slight_smile:

1 polubienie

To ja tak mialam z rekami po obejrzeniu “Szczek”!!! :slight_smile:

1 polubienie

No to masz przyczyne(prawdopodobna)
Poszukaj dobrego kregarza,niech Ci poustawia kregi
Ale powtarzam,dobrego,bo obecnie namnozylo sie chochsztaplerow,ktorzy bardziej szkodza,niz pomagaja.

1 polubienie

Starość nie radość

Jeszcze od boreliozy bolą tak.

Choroby wymyslacie, a to wszystko przez wiek, przecież organizm się starzeje i tyle

No też prawda niestety.

Po prostu pojsc do innego lekarza. Chyba ortopedy. Tutaj otrzymasz wiele rad, pouczen a moze i przestrog od wielu nie-lekarzy - mozna sie tez w ten sposob “leczyc” - jak chcesz
Ja sie nie odwaze stawiac ci tutaj diagnozy ani radzic sposob leczenia, bo byloby to niepowazne i nieodpowsiedzialne

2 polubienia

Powodzenia i trzymam z całych sił :kissing_heart:

2 polubienia

Nie jestem lekarzem , więc wystawienie diagnozy nie wchodzi w rachubę , jedno wiem , ruch nigdy nikomu nie zaszkodził , zrób krótkie spacery wokół bloku systematycznie i sprawdź efekty.
Nie daj sobie wmówić , że wiek temu winny , mój 80 letni tato fika jak koza na 4 piętro.

3 polubienia

Brawo eva!!!
Zwlaszcza za to pierwsze zdanie
Tez nie jestem zwolennikiem leczenia sie metoda “Jedna baba drugiej babie”
A ruch rzeczywiscie nikomu nie zaszkodzil, pod warunkiem ze sie poruszamy systematycznie i odpowiednio do naszej mozliwosci, a nie przez kilka dni ekstremalny wysilek a potem dni z lezeniem. Albo tygodniami lezenie a potem ekstremalne skoki na trampolinie :stuck_out_tongue_winking_eye:
Mnie tez kazano sie ruszac. Jutro zaczynam gimnastyka w fitness-studio. Ale zaczynalam od rowewru i dlugich spacerow

4 polubienia

Dobry kręgarz lub kręgarka niech Ci poustawia kręgi, a jak będziesz chciała to przyjadę robić Ci darmowe masaże.

1 polubienie

I bardzo dobrze , sportu wyczynowego już uprawiać nie będziemy ( chyba) ale ruch na miarę naszych możliwości jest wskazany.
Tato jest po dwóch zawałach , ma zwyrodnienie kręgosłupa , ale codzienny spacer musi być i basta.

3 polubienia

No i co z tego? Każdy organizm jest inny, a wymyślane komuś chorób, bo go w wieku 60-70 lat nogi bolą jest śmieszne

Właśnie dlatego napisałam wyżej -
Lekarzem nie jestem a ruch na miarę naszych możliwości nikomu nie zaszkodził.
Daleka jestem od diagnozowania , moją mamę nogi kilka miesięcy bolały , musi się Pani ruszać więcej , to wiek , nadwaga itd itp , a nogi jak z waty , upadła dwa razy w tygodniu więc ja do szpitala na badania zabrali , 2 tygodnie później umarła , miała raka trzustki .

2 polubienia

No trzeba być świadomym, że w tym wieku trzeba już szykować trumnę, takie są prawa natury

Mam nadzieję, że mięsne i rybne potrawy już odstawiłaś, jako niemoralne?

Od bólu nóg do trumny daleka droga. Musi swoje wysiedzieć w poczekalni do specjalisty i wydać na prywatne wizyty :wink:
I co najgorsze - wycierpieć się :frowning:

1 polubienie