Czy lewica zdradziła opozycję?

Wczoraj lewica poparła PiSowski fundusz odbudowy.
Czy hajs z UE na ratowanie i rozwój gospodarki jest ważniejszy od praw kobiet i sądownictwa?

Dzięki lewicy PiS nie musi się już martwić wetem Ziobry.

1 polubienie

Zobaczymy. Kwestia jednomyslnosci UE w kwestii funduszu odbudowy jest faktycznie priorytetem.
Wszystko zalezy jak zachowaja sie pozniej.

Do koryta kulig rwie…

Tylko że lewica zapomniała o swoich społecznych priorytetach. Strajkach kobiet i sądownictwie.
Nawet o tym nie wspomnieli.

W polityce najbardziej kruche są sojusze.

1 polubienie

To jest zapisane wczesniej.
Miekiszona pamietasz?
Teraz chodzilo przede wszystkim o zaakaceptowanie podzialu funduszy na poziomie unijnym - czyli ile komu.
Na co i jakie (dotacje, pozyczki etc.) to juz bedzie nastepny etap.
Rozlozony na duzo wiecej czasu niz obecna kadencja PiS.

1 polubienie

I tak,i nie…
PIS jest partią narodowo socjalistyczna a tzw. lewica jest partią socjalistyczno europejską.Łatwo znalezć wspolny mianownik.

2 polubienia

Lewica zdradziła rozum i polityczne instynkty. Nie mam żadnych złudzeń, że ta lewica ma niedostatki intelektualne, jak nigdy wcześniej… Podała się na tekturowym talerzyku i polała keczupem.

1 polubienie

Dała dupy i tyle…, Nie pierwszy raz. Zobaczymy co z tego wyjdzie?

4 polubienia

jasli ktos myslal, ze SLD sie kiedykolwiek z PO dogada to sie mocno mylil.
tu masz racje - obie partie PiS i tzw. lewica to komuchy i to populistyczne. ale wybacz, o socjalizmie to oni moze slyszeli, ze jest?
a jesli PO sadzi, ze popiskujjac w ramach protestu cos ugra? to tez jest w bledzie.

2 polubienia

nie bylabym az tak surowa dla chlopcow z lewicy - oni dopiero zobacza jak dzialaja “prawdziwi komunisci”
na razie ich wydup… propagandowo.

3 polubienia

PIs to nie jest coś co się pojawiło w zeszłym roku. Oni zjedli popis, samoobronę, ligę polskich rodzin, psl, kukiz, teraz zeżrą głupią lewicę

3 polubienia

Sluszna uwaga.
Im tylko na papierze po drodze.
Do dzisiaj,powiem szczerze,wolałem LSD niz teczowych…Ale po raz kolejny wyłazi z rodzimych ugrupowan to co najwazniejsze.Są całkowicie pozbawione tak oblicza jak i świadomosci idei pod które sie podpinają.

1 polubienie

Robert lubi jak go dymają od tylca, tylko patrzeć jak PIS mu dobrze zrobi, a przy okazji innym :wink:

1 polubienie

Chamberlain tez myślał, że dogadał się z Hitlerem w 1937 :slight_smile:

2 polubienia

Po pierwsze dla mnie to PO zdradziło opozycję czy lepiej POLSKĘ.
Dlaczego każdy mówi o jakimś dogadywaniu się? O negocjacjach? Było coś co trzeba było poprzeć dla Polski i nie ma że boli tak jak boli platformersow że PiS też jest za…
A miałem wczoraj założyć taki temat, “dlaczego lewackie media i reszta opozycji jeździ po lewicy”
To idioci z PO powinni się wstydzić,
Po raz kolejny pokazali co się dla nich liczy w pierwszej kolejność xD
Jak można na to coś głosować co nawet potrafi dwoma osobnikami w dwóch różnych wywiadach pomylić Rzeszów z Wrocławiem… Kolejny raz pokazując co się dla nich liczy a co mają w dupie xd

Nie znasz szczegółów, dlatego tak piszesz. Niemniej jednak widzę tu też i winę nie tylko Lewicy, ale i całej pozostałej opozycji. A na ustalenie wspólnego frontu było ponad 2 miesiące.
Kolejny zmarnowany czas przez opozycję. I kolejne łkanie opozycji.

W polityce nie jest ważny wygląd doraźnych czynów, a ich skutki.

3 polubienia

Kto to jest lewak?

odmiana lewarka :wink:

1 polubienie

Ja się pytam używającego wyrażenia. Na 100% nie zdefiniuje prawidłowo.

1 polubienie