Czy macie już przygotowane ciepłe ubranka na tę zimną porę?

puchowe kurtki, puchate rękawiczki i czapki? Oraz ciepłe legginsy i inne dolne części garderoby, żeby wilka nie dostać?

1 polubienie

Daj spokoj, ja ciagle w letniej sukiece i sandalkach…

1 polubienie

Nie potrzebuję. Rozgrzewam się od środka

2 polubienia

Czasem sobie rób przerwę, chyba, że już nie możesz.

1 polubienie

Kalesony typu Adonis z wypychem kolanowem i majtki z golfem.

2 polubienia

Nie mogę robić przerw.

1 polubienie

Tylko nie zamarznij pod płotem na mrozie :roll_eyes:

Płyn do chłodnic nie zamarza… :joy:

2 polubienia

Temperatura zamarzania czystego alkoholu wynosi -114°C .
Woda w wodce w zaleznosci od %%. Im mocniejsza tym nizsza. Czysta gdzies -27°, wiec domowa zamrazarka nie wystarczy, trzeba na Syberie…

A @Devil ma zaprawe piekielną, więc i ciekly azot wypije bez szkody dla zdrowia.

2 polubienia

Pogoda załamie się już w piątek. Po intensywnych opadach deszczu nadejdzie mróz i opady śniegu…w niektórych częściach Polski także marznące opady, powodujące gołoledź. Zdradzamy, które regiony będą najbardziej zagrożone. W niemal całej Polsce pojawią się opady deszczu i mokrego śniegu.

Brrrr.

1 polubienie

Miałem.
I rano,wyladowałem w Luton a tu…15 stopni.I ja w tym głupim swetrze… :innocent:
Tak,mam wszystko w przygotowaniu.
Jak co roku,o tej samej porze.

2 polubienia

A mówiłam rok temu: zaopatrzcie się w waciaki. Waciak zawsze na czasie! :point_up:


Tylko parasol potrzebny, bo nareszczie troche popada. Ale deszcz zapowiada sie ciepły.

2 polubienia

Taka pogoda to jak klimakterium przez całe życie :roll_eyes:

W koncu zrobi się chlodniej. Ale poprzesuwaly sie pory roku o dobry miesiac jak nie lepiej. Za to luty i marzec byly jak na wiosne zimne i do tego bez deszczu. Susza w Hiszpanii jest juz stanem permanentnym.
Jak lunie to nie tam gdzie trzeba i do tego w takich ilosciach, ze nie zdaza wsiakac w ziemie, rzeki błota się tworzą.

1 polubienie

Mrozu nie ma to na razie taką noszę czapeczkę bo zimno w głowę i rozum się ulatnia.

i kurtkę trochę cieplejszą też mam:

Na te kurteczke to się z Brezniewem zamieniles?

To pożyczona z magazynów FSB!

Nie rozumiem…Przeciez piszę że mam wszystko.I póki co,wszystko jest mało potrzebne.

1 polubienie