Czy mogę napić się piwa jeżeli godzinę dwie wczesniej

Zażyłem tabletkę przeciwbólową?
I jużnie nie boli.
I czuję się jak npwonarodzony xd

A jaka tabletka?

Nie, nie możesz. I chyba tyle w temacie.

2 polubienia

@GumowaKaczka
Posluchaj kolezanki @vera223 -y.
Ona zawsze daje rozsądne rady!!!

1 polubienie

moldy jestes, wytrzymasz
a jak padniesz z bólu to bedziesz mial zapewniony pogrzeb w kolejnosci ostatniej kategori dostepu :wink:

1 polubienie

A co mnie będzie boleć? Te raz już około 4 godziny… No nie wiem, zawsze się bałem tak robić a znajomy to nawet mając kaca i pijąc przy nim kilka piw potrafił nie raz brać pomiędzy piwami coś na głowę xd

co Cie boli?
wirus nie wyklucza zapalenia wyrostka robaczkowego i natychmiastowej operacji
tetniaki mozgu u mlodych ludzi tez nie sa wyjatkiem
forum to nie poradnia, ludzie tu bedacy raczej podpieraja sie wiedza nie egocentryzmem

1 polubienie

Bolała mnie głowa, zażyłem tabletkę, głowa nie boli ale nie wiem czy wypić piwo.
Do rana będę czekał :rofl:

1 polubienie

alkohol jest katalizatorem - jesli chodzi o chemie organiczna - sprawdz, bedziesz wiedzial
na c2h3oh metody chyba nie ma
wystepuje
W roku 2001 dwaj astronomowie A. J. Apponi i Barry Turner za pomocą 12-metrowego radioteleskopu organizacji National Science Foundation w Narodowym Obserwatorium Kitt Peak odkryli alkohol winylowy (etyowy) w obłoku molekularnym Sagittarius
witam Strzelcow na pokladzie

1 polubienie

Piwo jest dobre na wszystko.

4 polubienia

Zależy od tabletki. Wystarczy przeczytać w ulotce czy ma interakcje z alkoholem.

1 polubienie

nie wystarczy

Wystarczy. Jeśli nie ma zakazu spożywania alkoholu, to nic mu nie będzie.

przeciez wiem - on szuka rozgrzeszenia :wink:

1 polubienie

Piwa zawsze możesz się napić. Ale najpierw ulotkę przeczytaj.

1 polubienie

A co? Dają teraz jakieś ulotki do piwa? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Przed wypiciem zapoznaj się z ilością procentów na etykiecie bądź skonsultuj się z ziomkami gdyż każdy browar bezalkoholowy zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.

3 polubienia