Czy mogę żądać odszkodowania od pana boga za uszczerbek na zdrowiu wywołany strąceniem z nieba?

no nie wiem - zeby dostac dofinansowanie Pieklo musialoby do UE nalezec?
a moze juz nalezy? bo wg moherow to tam same antychrysty rzadza?

1 polubienie

Będę więc z bogiem negocjował. Jak mi wypłaci to oddam mu Paetza.

1 polubienie

Jesli przystapisz do negocjacji z Unia to Cie do psychiatryka wysla! :joy:

1 polubienie

Dlaczego? Diabeł też człowiek.

1 polubienie

Już ktoś kiedyś pozwał boga za trzęsienia Ziemi i huragany, ale niestety sąd nie był w stanie ustalić miejsca zamieszkania pozwanego.

Ja wiem gdzie mieszka.

1 polubienie

A nie lepiej sprawę o bufet oprzeć? Zaproś Piotra na piwko, wypijcie nie tylko piwo. Pij z nim do czasu aż usłyszysz od niego, że wszyscy to głupcy tylko Wy dwaj mądrzy i że tylko Ty jesteś jego najlepszym przyjacielem, podsuń mu kilka ładnych panienek, a na pożegnanie szepnij, by w paru słowach wyjednał Ci to i owo u najwyższego

3 polubienia

Ustawić aferę piotrową i potem szantażować boga?
Dobra myśl.
Taśmy zawsze się sprzedadzą.

3 polubienia

Taśmy to w ostateczności. Lepiej “po dobroci i przyjaźni dozgonnej” :wink: Dopiero jak to nie wypali, to możesz “z grubej rury”.

2 polubienia

Piotrek podejrzliwy się zrobił odkąd go zbesztali za trzykrotne wyparcie sie jezusa. A przecież chciał tylko chronić swą dupę.

Odwiedzę jeszcze allaha i buddę. Może coś mi doradzą. To w końcu konkurencja.

1 polubienie

Budda nie jest bogiem, ale możesz. Jeszcze możesz Pana Krisznę.

1 polubienie

mize lepiej z Manitou pogadaj, fajke pokoju sobie zapalicie…

2 polubienia

Wskocz na Olimp, tam i pochędożysz, i popijesz niezłego wina. Tylko uważaj na zadek, tam obowiązuje zasada; - żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek… :innocent:

4 polubienia

Może jeszcze Zeus żyje. Kiedys był szychą. Na pewno ma znajomości.

2 polubienia

No coś Ty… Jak się bawić, to już według zasad gospodarzy. A co ten tyłek ze szkła czy z mydła? Nie potłucze się ani nie zmydli. Devil… IDŹ NA CAŁOŚĆ! :sunglasses: :wink:

2 polubienia

Diabeł wytrzyma wszystko. Idź na całość! @Devil

3 polubienia

Imprez mam na razie dość. Polacy mi tu stawiają chcąc odwlec karę. Mocne łby mają skur*y.
Muszę sie ograniczać.

2 polubienia

Stary już jestem. Zaraz za dinozaurami sie pojawiłem więc se policzcie.
Bóg nigdy mnie nie szanował. Praktyki to jako wąż musiałem robić. Całymi dniami w lesie czekałem aż jakaś laska przyjdzie po jabłko.

1 polubienie

Ok. To… pij z Polakami! :sunglasses:

2 polubienia

Nie daję z nimi rady. Kilka razy tak sie przez nich sponiewierałem że mnie lucyfer musiał do domu odwozić. Od Lilith dostałem wałkiem po łbie :frowning:

3 polubienia