Czy morderca 10-letniej Kristiny był potraktowany w czasie zatrzymania i przesłuchania w sposób nieludzki?

Rzecznik Praw Obywatelskich twierdzi że tak. Wywlekanie człowieka w samych gaciach i boso jest linczem a nie sprawiedliwością. Jeszcze nie ma wyroku prawomocnego.
Dlaczego ci ludzie nie mogą się ubrać?

6 polubień

Też to zauważyłem. Absolutnie niedopuszczalne w państwie prawa, no ale my mamy Prawo i Sprawiedliwość.

6 polubień

bo mialo byc widowiskowo kolego.
i jeszcze ten “przeciek kontrolowany” z zatrzymania? ludzie lubia swieze miesko na arenie. a przynajmniej niektorzy.
ale fakt, terrorystow w Hiszpanii (jesli nie zostana wczesniej odstrzeleni lub sami sie nie wysadza) traktuje sie zdziebko lepiej.

5 polubień

Ja wiem to że zwyrol i zasługuje na najgorszą karę ale dopiero po procesie.
On nie stawiał oporu. Po co takie środki?

4 polubienia

Tak w pańśtwie europejskim policja traktuje podejrzanych:

7 polubień

Jezeli nie stawial oporu,bylo to niepotrzebne.wfecz uwlaczajace.

5 polubień

Ubranie to jeszcze pikuś, ale jak go prowadzili do samochodu, to tak mu ręce powykręcali, a miał je skute i połączone z kajdanami na stopach że stopami nie dotykał ziemi. Jak jakieś zwierzę. Trochę przesada.

5 polubień

Zimą też by tak wyszedł boso i w gaciach? Zamiast do więzienia to do szpitala na zapalenie płuc.
Policja tłumaczy że tak się wyprowadza groźnych bandytów by ci nie mieli czasu użyć niebezpiecznych narzędzi np. nóż, pasek spodni itp. Nie wolno im się oddalić do innego pomieszczenia w mieszkaniu.

1 polubienie

Brakowało jeszcze czołgów i myśliwców F-35

3 polubienia

a to pierwszy “wystep” tego rodzaju naszej dzielnej policji? kobitke o 6 rano antyterrorysci za tecze, na Czeczena (kradl te samochody w koncu? na razie nie wiadomo) antyterrorysci, oboje zdaje sie wypuszczeni? - a takich “kwiatkow” pewnie wiecej, tylko sa mniej naglosnione medialnie.
ostatecznie to mogli go w koc zawinac i wyniesc jak juz sie bali, ze sie na spodniach powiesi.

5 polubień

I maskę Hannibala Lectera na twarz.

2 polubienia

Fakt. Mógł pogryźć policjantów.

1 polubienie

Nie przewidzieli. Kiepsko wyszkoleni!

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 polubienie

To oczywiście jakiś żart tak? Policja nawet nie wierzy że ten człowiek coś takiego powiedział… A oczywiście taka grupa ludzi do zatrzymania kogoś to coś normalnego, a to ze tak go potraktowali przy zatrzymaniu? Mam wrażenie że to znowu wina PIS, wcześniej było lepiejchuehue
A z ubraniem to też w tych celach zatrzymań, nie wiem jak to się nazywa-dolek? musisz ściągnąć wszystko i zostajesz tak jak ten na filmie.
Poza tym ciepło było,po co się miał pocic na przesłuchaniu.

A jeżeli Ju mówimy o tym że to mógł nie być on, to jest ciekawa sprawa z tym że jedni mówią że przyznał się do winy, drudzy że nie, wcześniej było info o samosadzie… Może to drugi komenda jest XD

1 polubienie

A pewnie, że widowiskowo być musi, kiedy sprawa rozdmuchana medialnie. - pal sześć przyzwoitość czy inne ceregiele. Minister Sprawiedliwości przecież musi się pokazać z jak najlepszej strony interwencji (nie pierwszy to raz zresztą). Szkoda tylko, że pośladki ściskają głównie w sprawach nagłośnionych…
Komenda ponoć również padł ofiarą takiej nadgorliwości “pod publiczkę” bez dokładnego dochodzenia.
Trochę od tematu odbiegłam, sorry…

4 polubienia

Po obejrzeniu filmiku z zatrzymania zaniemówiłam. Brak mi słów, by opisać co poczułam.:no_mouth:

2 polubienia

Byłem na dołku za komuny. Tylko paski zabierali, sznurówki można było zostawić. To nieprawda, że rozbierają do slipek.

6 polubień

Dla mnie prawda XD Może wtedy tak bylo, może nie wszędzie tak jest.
No ale wystarczy napisać że nieprawda żeby było że to nieprawda xd

Zostal potraktowany jako osobnik niebezpieczny.Tak jak sobie na to zasłużył.
Ze tez trzeba przypominać ze to MORDERCA!
I racje ma rzecznik policji ze po pierwsze,krzywdy w tym nie było,po drugie,należy się pochylić nad bliskimi ofiary a nie bredzić o krzywdzie mordercy…
Wlasnym oczom nie wierzyłem,oglądając jakichś typow smętnych w tv którym tak na sercu leżał los mordercy ze az głos podnosili!
Do tak obrzydliwych zachowań,nie posuwają się nawet obrońcy w sądzie.
Są ludzie których nikt i nic nie nauczy rozsądku,póki zycie będzie dla nich newsem lub programem w tv a sami niczego nie doświadczą!

2 polubienia