Czy morderca 10-letniej Kristiny był potraktowany w czasie zatrzymania i przesłuchania w sposób nieludzki?

Co dokładnie?

A on się rzucał? Nie zauważyłam.

1 polubienie

o delikatnosci polskiej policji i kulce w glowe? Brudnego Harryego sie naogladales?

2 polubienia

Napisałem że nie ma to nic wspólnego z tym filmem xd

Tak. Polska policja nie wie co robić podczas interwencji. I nie kulke w głowę chyba no nie? Policjant ma prawo użyć broni jeżeli gość atakuje go nozem

Polska policja wymaga reform i gruntownych zmian w szkoleniach. Przydała by sie też nowela niektórych zapisów w prawie karnym.
Przypominam co niebiescy zrobili Stachowiakowi na komisariacie. Bawili się paralizatorem.

2 polubienia

i tylko dwa latka dostali?
przeciez ten zmarly cpac nie mysial i w ogole mogl sie od nich trzymac z daleka, a tak prowokowal dran jeden.

2 polubienia

Ale to nie ma nic wspólnego z interwencjami w terenie. Tam to jakaś patologia była i tyle

Policja lubi nadużywać uprawnień. Szczególnie w czasie ulicznych demonstracji.
Cały system jest chory. Od psa do sędziego , prokuratora i biegłego. Niszczą niewinnych ludzi.
Na stole leżą tony akt w których wszyscy się gubią. Odwołanie goni odwołanie, apelacja, apelację. Pracuje się na poszlakach. Bzdurne sprawy dot. np. wieszania europosłow na szubienicach gdzie wszystko wyraźnie widać trwają latami bo sami idioci siedzą za biurkami.
Zacząłbym od obowiązkowych wideo rejestratorów. Akcje muszą być nagrywane.

1 polubienie

Albo nagranie gdzie dwóch policjantów przez 5 minut siluje się z jednym pakerem próbując go obezwladnic a to on ma nad nimi przewagę można powiedzieć XD ale ciężko żeby już dwóm dał radę… Ale żal było patrzeć na to

Jak przyjmują filigranowe kobietki to co się dziwisz? Może mieć nawet 20 czarnych pasów karate. Góry tłuszczu i mięśni nie ruszy.

1 polubienie

Od tego mają paralizator gaz palke pistolet XD

żal

1 polubienie

Kto takich ludzi dopuszcza do służby?
Oni albo nie ogarniają zatrzymania i zachowują się jak inwalidzi albo walą z grubej rury jak w przypadku mordercy Kristiny.

1 polubienie

tu chodzilo o pokaz - nawet ubranka mieli odprasowane, zeby bylo elegancko.

1 polubienie

Ubranka jak ubranka,

Bo w Policji służą osobyz kompleksami i takie które nie potrafiłyby sobie zazwyczaj poradzić na tzw. wolnym rynku.
Często zapominają jakie są ich kompetencje. Władza uderza do głowy.
Ten cżłowiek jest podejrzanym. Skazać go ma sąd. Media zrobiły nagonkę. A pieski wyżywają się na takich.
To prymitywy i chamy w 95%. Te 5 % inteligentnych z Policji ucieka do innych służb lub rezygnuje ze służby.

3 polubienia

Bzdury XD
Oprócz może tych kompetencji

Pisze o tych co poznałem. Tępaki. Jeden był inteligentny. Pracowął jako wywiadowca. Jak zwróciłem mu uwagę iż intelektem sporo odstaje od reszty to machnał ręka i powiedział mi: “Tylko chwilowo jeszczę tu jestem (w Policji) szukam czegoś lepszego.” Aha, był po studiach… Przeciętny pies jeśli jakieś ma to pewnie zaoczne…

2 polubienia