Czy można być ludziom zakochanymi w kaczkach krzyżówkach?

1 polubienie

Proteiny

1 polubienie

Mowisz o pieczystym z kaczki?
Ogolnie wole inne gatunki - kaczka krzezowka jak kazda dziczyzna jest nieco ducha i zylasta.
Ale oglnie fajne ptaszydla.
Tylko troche glupiutkie - zeby tozmnazac sie w Porcie Łódź? Moze nazwa centrum handlowego je zmylila?

Krzyżówki ptaków kojarzą mi się z niedobrym w smaku mięsem, ale nie wiem, jak one smakowałyby mnie jako już dorosłej osobie.

1 polubienie

Z krzyżówek najbardziej lubie te, będące rozrywkami umysłowymi. Harmonijne jest to, bo pracuje tylko umysł a nie żołądek. :slight_smile:

4 polubienia

A krzyżówki to mogą być też rozstaje dróg. Nie wiem jak to się wtedy będzie miało do harmonijności.

4 polubienia

Lewaki pójdą w lewo.Prawaki w prawo a harmonijni prosto przez pola i lasy aby nurzać się w naturze.

4 polubienia

Nie lubię tego określenia, ja zawsze mowie po prostu “skrzyżowanie”, aby uniknąć wieloznaczności.

2 polubienia

No nie wiem, bo na skrzyżowaniach szlakow zwanych tez rozstajnymi drogami to byl zwyczaj ustawiania szubienic. :wink:

2 polubienia

Nie do końca rozumiem ideę harmonijności. W sumie to chyba zupełnie nie wiem o co chodzi ale może szubienica jakoś się w nią wpisuje. Na rozstajach dróg stawiano też święte figurki i kapliczki. A teraz skrzyżowania zamieniają na ronda.

2 polubienia

zakochanymi w kaczkach krzyżówkach?

Hmm… trudno mi na to pytanie odpowiedzieć, bo ja się zwykle zakochuję w mężczyznach i to w takich naprawdę nie byle jakich… Ludzie mają różne upodobania. Może są i tacy, co zakochują się w kaczkach :thinking:

3 polubienia

Krzyżówki to także taka wioseczka niedaleko Włocławka. Bywałem tam za malca, bywam czasem i teraz.
Kto nie wierzy
niech se poszuka
gdzie wioska leży…
Chyba, że komus
Nie zależy…

3 polubienia

Bo jestes tu nowa. My od kilku lat słuchamy jego nawiedzonych pomysłów. Sztandarową ideą kolegi Harmonika jest budowa tzw. HMP - Harmonijnych Miast Pierścieniowych. Wg jego pomysłu należy zbudować w Polsce (a potem i na całym świecie) cztery wielkie pierścienie o średnicy 100 km. Na obwodzie tych pierścieni mieściłyby się budynki mieszkalne w postaci (WYŁACZNIE) 100 piętrowych betonowych wieżowców, w których każdy miałaby zagwarantowane swoje darmowe mieszkanie. Dookoła tych tworów biegłaby tzw. multistrada, po której poruszałby sie pociągi napędzane siłą mięśni ludzi. Wewnątrz pierścienia natomiast byłaby nieskażona dzika przyroda i bajkowe tereny rekreacyjne. Odżywianie - wyłącznie dojrzałymi, surowymi owocami z niekoniecznym popijaniem surową woda.
I najciekawsze - wszystko co znajduje obecnie się wewnątrz tego stukilometrowego pierścienia (a wiec miasta, wsie, drogi, mosty, cała infrastruktura zbudowana do tej pory rękami ludzi) zostałoby bezpowrotnie zburzone jako nieharmonijne.
Teraz rozumiesz, dlaczego admin wysyła HOKO co jakiś czas do sanatorium?

3 polubienia

To się nawet tak specjalnie nazywa. Jeśli nie jest wyłącznie miłościa platoniczną.

2 polubienia

Dziękuję za wyjaśnienie.

2 polubienia

I jeszcze stawiano tzw. cruceiros
Ktos mial wiecej czasu i checi, żeby opisac ten ewenement mojej ukochanej Galicji.

Harmonijnosc miast to jedno.
Skierowanie do sanatorium to czesto zdarza sie za podejrzewanie wiadomonacyjnosci moderacji i pomowienie o branie lapowek e szeklach :joy::joy::joy:
Co moderacje obraza, bo uznaje tylko plynna monete w postaci wirtualnego piwa :wink:

2 polubienia

Kaczkę to przy urnie odstrzelę

2 polubienia

Hmm… Jeśli pozwolą Ci oddać strzał nieprawomyślny. Karty wyborcze mogą być bezobsługowe. Nawet do lokalu wyborczego nie trzeba będzie iść. :smiley:

1 polubienie

I potem?
image

2 polubienia