Czy można mieszkać w samochodzie na parkingu?

Jakiś człowiek zamieszkał w czinkusiu zaparkowanym na parkingu blisko naszego bloku…

1 polubienie

Nie wiem ale słyszałem o takich przypadkach ludzie tak żyjący jakoś prosperują trochę lepiej od bezdomnych śpiących na ławkach i w melinach Granituroman tak mieszkał podobno przez dwa lata

1 polubienie

Prędzej czy później pojawi się straż miejska i zechce usunąć.

1 polubienie

Garni to był bajkopisarz

Mieszkać może nie ale sypiać tak.
Swego czasu zafundowałem sobie zwiedzanie paru ciekawych miejsc w DDR. Było lato, miałem 2 miesiące urlopu, nowy samochód F125p i głód jazdy. Sypiałem na odosobnionych parkingach. Nie byłem tam zresztą z reguły sam. Różne osoby rankiem wyskakiwały z pojazdów, czasem w bardzo niekompletnych strojach nocnych.
Jedyny minus takiego spania to spora niewygoda, fotel nawet rozłożony to nie łóżko. Więc rankiem zawsze najpierw musiałem rozruszać zbolałe mięśnie i stawy. Tak zresztą jak i inni towarzysze niedoli.

2 polubienia

Tak cyganie nie użalają sie na los
Problemem sa odpadki czyli efekty przemiany materii
Co by ci taki wolność własną nie narobił na dywanie

1 polubienie

@okonek Do lasu i galerii handlowej niedaleko więc nie trzeba robić gdzie popadnie…

2 polubienia

Cywilizacja znaczy się? :thinking::thinking::thinking:

1 polubienie

Udomowiony?

@okonek Nie mam bladego pojęcia kto zacz… Gorzej jak się okaże, że jakiś sąsiad z bloku został eksmitowany…

Kwestia eksmisji? Bezdomny? pomoc

1 polubienie

A las to nie jest gdzie popadnie? imageimage

1 polubienie

@Antykwa no nie jest już. Od tego roku oficjalnie można znów kempingi w lasach na dziko urządzać.

1 polubienie

I zasrywać te lasy też? Legalnie?

Las trzeba mieć na podorędziu

Mieszkać można, ale chyba jest niewygodnie.

3 polubienia

Tiaa :joy_cat::joy_cat::joy_cat:

Możesz mieszkać. O sraniu nikt zapewne nie pomyślał.

1 polubienie

Pmysli jak go potrzeba złapie :stuck_out_tongue_winking_eye:

@Antykwa Jeden człowiek? Jeśli dalej od głównego traktu? Chyba lepiej niż na chodnik lub trawnik…

1 polubienie