Czy można poważnie traktować uczonych, poważnie podchodzących do

tego ziemskiego ziarnka piasku, jakich są tryliardy choćby w jednej naszej Galaktyce, których są biliardy w nieskończonych Wszechświatach?

Nie ma zakazu, wiec możesz traktować ich poważnie i spać spokojnie.
Nikt Ci za to głowy nie urwie.

4 polubienia

Jak można być takim niepoważnym i ogłupiać dzieci i młodzież?

Gdyby mnie wybrano Przewodnikiem Ludzkości, zrobiłbym wszystko, aby zjednoczyć ludzkość, aby wszystkim żyło się atrakcyjnie. Żadnych wojen, żadnych granic…

1 polubienie

Naukę zawsze traktuje poważnie.

6 polubień

Naukę strzelania do kaczek w szczególności.

1 polubienie

Putinowi to wytłumacz

1 polubienie

Żełenski jest wiadomonacyjny. Czy rozsądnie jest takim wierzyć?

Naukowcy są przeważnie ograniczeni, uciekający w wąskie dziedziny.

Żełeński jest wspaniałym człowiekiem i można mu wierzyć. Putin jest psychopatyczną swołoczą i nie należy wierzyć jednemu jego słowu.

A, ponieważ ty też jesteś kłamczuchem, więc swój broni swojego.

5 polubień

O Putinie pisałem, nie o Żelenskim. Odwracasz kota ogonem :slight_smile:

1 polubienie

No widzisz, mamy całkiem odmienne świadomości.

1 polubienie

Nie wiem jaki to ma związek z tym co napisałem ale ok

3 polubienia

A ja mam o Tobie, @birbant, i w ogóle o kierowcach TIR-ów, całkiem nie najgorsze zdanie, choć masz niezbyt wysoką świadomość. Odstawiasz pojazd na parking i bierzesz się za lektury. Wg mnie, to bardzo trudny zawód i bardzo niebezpieczny… Ja lubiłem łatwe zawody.

To masz mocno inne zdanie o naukowcach, niż ja. Weź tak zwaną pandemię COVID-19. Chłop od pługa tego zbrodniczego oszustwa nie wymyślił, tylko naukowcy-zbrodniarze.

A szczepionki na choroby kto opracowuje ?:wink:

A widziałeś miliony harmonijnych gatunków DSHN-u (Doskonałego Systemu Harmonii Natury), które nie przeżyłyby bez szczepień?

Po raz drugi na przestrzeni kilku minut zmieniasz temat, lub unikasz odpowiedzi na pytanie:)

2 polubienia

Miliony harmonijnych gatunków choruje tak samo jak nieharmonijni ludzie i umiera bez lekarstw i szczepionek. Ludzie ich tym ratują w wielu przypadkach i dzięki temu wiele z nich zdrowieje i nadal się dzięki tym nieharmonijnym szczepionkom cieszy się swym harmonijnym życiem.

2 polubienia