Czy można poważnie traktować uczonych, poważnie podchodzących do

Wierzysz w ludzkie nieharmonijne ogłupianie, podczas gdy otaczający nas świat funkcjonuje jako DSHN, miliony razy mądrzej, niż ludzka cywilizacja z jej medycyną, choć ta mnie kilka razy to nieharmonijne życie uratowała, ale po błędnym ludzkim życiu.

Odpowiedziałem Ci o tych szczepionkach.

@Farang i @birbant. Ani Źełenski, ani Putin, nie są z mojej rodziny. Ale stać mnie, aby wykazać, który z nich ma więcej racji. To nie Źełenski.

Nie odpowiedziałeś konkretnie na moje ustosunkowanie się do twej wyżej cytowanej wypowiedzi. Znów się wymigujesz odwracając kota ogonem.
Twoje banały znamy tu na pamięć, dawno przestały nas interesować. Odpowiadaj konkretnie, więcej na tym zyskasz.

1 polubienie

Nie tylko ludzka medycyna mądrą nie jest, ale także taką nie jest ludzka cywilizacja, bo jest ona nieharmonijnym ogłupianiem.

3 polubienia

Nie odpowiada się pytaniem na pytanie.

1 polubienie

Czyli rzucasz postulat „żadnych wojen” jednocześnie przyznając rację zbrodniarzowi wojennemu, który ta wojnę zaczął. Jak godzisz tą sprzeczność w swoich poglądach?

1 polubienie

Zamiast dzielić ludzkość, jak wiadomonacyjni i nacjonaliści ukraińscy, lepiej jest łączyć wszystkich. A najmądrzej jest transformować się harmonijnie za pomocą harmonijnego odżywiania się wyłącznie dojrzałymi, słodkimi owocami.

Znów czuję niedosyt, bo zamiast odpowiedzieć na konkretne pytanie zasłaniasz się kolejnymi tezami.
Temat słodkich owoców w kontekście wojny przemilczę

2 polubienia

Jak podejdziesz rzetelnie i rozumnie, niezbicie Ci wyjdzie, że bez nieharmonijnej ludzkości, Przyroda będzie zdrowo samoregulacyjna, podczas gdy ludzka cywilizacja będzie tylko zakłóceniem, patologią, nieharmonijnością.

Zainteresuj się ogromnymi wyspami z odpadów plastiku na Pacyfiku i Atlantyku, większymi powierzchniowo od dużych państw. To wielki wstyd być cywilizowanymi ludźmi. No i są oni okrutnikami.

No nie. Do kaczek nie powinno sie strzelac bo potem mozna sobie na śrucie uzebienie uszkodzic.
Lepiej gardziolko poderżnąć i krew na czernine zebrac :wink:

Nawet hitlerowcy nie podrzynali gardeł.

Naprawdę?

Ale żołnierze twojego kochanego Putina to robią w Ukrainie!

5 polubień

Bo umysł ma ograniczenia. Jest za to dość chłonny

Chłonie jak gąbka rożne głupoty.

1 polubienie

Czego to ludzie nie zjedza jak odpowiednio przyprawiasz? Strachem, nadzieja, zwolnieniem z odpowiedzialnoesci?

1 polubienie

Brak ciężaru odpowiedzialności jest bardzo kuszący.

1 polubienie