Czy można poważnie traktować uczonych, poważnie podchodzących do

Wolałbym mieć za sąsiadów Rosjan, niż ich przeciwników.

Ukraińcy wybrali drogę odstraszania niewyobrażalnym okrucieństwem. To nie jest dobra droga…

Harmonik, kiedy ostatnio byłeś u okulisty?

2 polubienia

Dobrze się czujesz?

1 polubienie

Możesz podać przykłady tego okrucieństwa?

1 polubienie

Możesz choćby sięgnąć po dokument Piotra Zychowicza.

Pytam o obiektywne źródła. Nie znam żadnego Zychowicza.

1 polubienie

Nie dasz rady poznać osobowo-naukowych źródeł historycznych, choćby z GOOGLE czy Wiki?

Przedwczoraj.

Mlody nawiedzony,.
Ja niedawno wreszcie skonczylam Wołyń zdradzony jego autorstwa.
Jako, ze temat jest mi bliski niejako rodzinnie - akurat mnie mogloby nie byc gdyby nie “dobrzy Ukraincy” mam bardzo mieszane uczucia po tej lekturze. Ogolnie czlowiek ten fanem Sanacji i przedwojennych rzadow nie jest, ale podawanie go jako przykladu na oblakane teorie prze kolege HOKO jest kolejnym odwracaniem kota ogonem.

1 polubienie

Źródeł są co najmniej setki. Dla mnie Polacy nie są lepsi od Ukraińców. Raczej zdecydowanie odwrotnie.

Nie zabiję muchy ani komara, a co dopiero miałbym podrzynać gardła cudownym, harmonijnym kaczkom krzyżówkom.

Oj kolego , nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.
I nie rob zadymy tym co wydarzylo sie 80 lat temu, a nawet wczesniej, zeby przykryc obecne bestialstwo ruskich onuc.

1 polubienie

Zobaczcie, jacy ludzie są bezduszni choć uczeni:
Pani Michalina ma 90 lat i ciągle pracuje. “Gdy odwiedziła ostatnio doktora, ten się zdziwił, że jeszcze żyje” za gazeta.pl
:frowning: Mógł jej tego nie mówić.

1 polubienie

Dokladny link to
https://www.google.com/amp/s/podroze.gazeta.pl/podroze/7,114158,29522410,pani-michalina-ma-90-lat-i-ani-mysli-rezygnowac-z-pracy-w.amp
No coz, sila dlugowiecznosci to aktywność.

2 polubienia

Tu nawet psychiatra nie pomoże.

1 polubienie

Lobotomie to juz chyba zrobili sadzac po powtarzalnosci pytan.

Armia UPA liczyła faktycznie ponad 20 000. W rzezi wołyńskiej brało udział ok 10 000. Na terenach Wołynia w granicach polski żyło niecałe 7 000 000 Ukraińców.
Ty @harmonik nie powołuj się na historię, bo masz o niej niewielkie pojęcie.

Prawdę mówiąc, to oprócz “nadludzkiego rozumu”, którym się tu chwaliłeś, twoja ogólna wiedza jest znikoma, co wielokrotnie wykazujesz ta tym forum.
Ja widać można mieć “nadludzki rozum”, który nie nadaje się do zrozumienia prostych spraw.

3 polubienia

Wystarczy, że rozumiem, po co tu jesteśmy, czyli aby pojąć ideę harmonijności stworzeń DSHN-u i nieharmonijności cywilizowanej ludzkości.

A HOKO powtarza jak nakręcona katarynka te swoje kocopoły!

3 polubienia