Czy można to uznać za rybią sprawiedliwość?

7-letnia córka się uratowała, w przeciwieństwie do dorosłego, okrutnego zabójcy myślących, odczuwających, pragnących żyć i kochać, pożytecznych, harmonijnych ryb.

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Odrębne zdanie podaję osobno

0 głosujących

Musisz do każdego nieszczęścia dopisać własną ideologię ?

2 polubienia

A czemu nie, jeśli ona jest zsynchronizowana z harmonijnością DSHN-u?

A czemu Ty jesteś taki niereformowalny ?.

Bo tak mi pasuje jak z rowerem. Żyć w świecie totalnego ogłupiania edukacyjno-naukowo-religijnego nie jest dla mnie zabawne. Świat, który ja sobie wybieram, jest nieporównanie ciekawszy i mądrzejszy.

A co ma glupota czlowieka, ktory nie potrafiac plywac wybiera sie z dzieckiem i oboje nie zakladaja kapokow? Lodki maja to do siebie, ze mogą sie wywrocic.
A co do tego maja ryby?
I o ile sobie dobrze przypominam to ryby wieczorem kiepsko biora.
Wiec wedkarz tez byl z niego nietegi.

1 polubienie

I nierealny , jak kiedyś świat Seweryna Baryki z Przedwiośnia.
:thinking::thinking: chociaż jego wizje się sprawdziły, kto wie , może , może :relaxed:

A Żeromski miał wizje szklanych domów, i niejeden taki widziałem, w tym ten w Ciekotach k/Kielc.

Ewidentnie brak ci normalnego życia, pracy, zajęć, rodziny.

1 polubienie

Pewnie tobie, bo ja nie zamieniłbym się na życie nieharmonijnych, patologicznych ludzi.

A z kapokami to już można odczuwające, pożyteczne, harmonijne ryby mordować? Wyobrażasz sobie, że ugryziesz jakiś owoc, a z niego wbił Ci się w podniebienie hak, z przymocowaną doń linką, którą jakiś stwór zboczony będzie Cię wciągał do wody?

1 polubienie

Dlatego napisałam , może…

1 polubienie

Ponad pół wieku temu jakoś słyszałem (bo chyba lektur szkolnych nie czytywałem), że Baryka miał na imię Cezary, choć głowy bym nie dał…

2 polubienia

Cezary to syn Seweryna.

1 polubienie

Wyobrazic sobie potrafie. Niejednego wedkarza ryba omalze do wody nie wciagnela sadzac po rozmiarach jakie te ryby osiagaly w ich opowiesciach :laughing:

2 polubienia

Szklane Domy to wypisz-wymaluj twoje HMP z bajecznymi 30-piętrowymi przechowalniami dla ludzi.

1 polubienie

Nie rozumiem dlaczego tak zle zyczysz ludziom.
Musisz miec bardzo smutne zycie.
Musial cie ktos bardzo skrzywdzic, o zwykly czlowiek nie ma tyle jadu i nienawisci w sobie.
Albo masz poprostu manie wielkosci.
Tylko pamietaj,karma wraca’’

1 polubienie

Rośnie nam nowy Napoleon!

1 polubienie

Sprawdzaja sie slowa von.Bismarcka.
,Dajcie polakom rzadzic,sami sie wykoncza’’

2 polubienia

On poprostu gwiazdorzy.
Od dziesieciu lat wypisuje,wspaniale’’ rady,dla ludzi,sam do nich sie nie stosujac.
Jada jak zwykli ludzie podejzewam,ze mieso tez,jezdzi samochodem,do lakarzy chodzi
To sie nazywa HIPOKRYZJA/,celebryta’’